Magazín Generation už aj vo virtuálnej trafike

 

Konečne ste sa dočkali! Náš magazín Generation si už môžete do svojich mobilných zariadení s iOS a Androidom (ale aj do PC) stiahnuť už aj cez virtuálnu trafiku, s Názvom Publero.

Výhod poskytuje Publero hneď niekoľko, pretože máte pohodlne a prehľadne na jednom mieste všetky vydania magazínu. Stačí si zadať do vyhľadávania "Generation" a hneď sa vám zobrazia doterajšie čísla. Tam si už iba podľa obálky vyberiete, ktoré číslo chcete, a to si do zariadenia stiahnete. Pohodlnému čítaniu na cestách tak už naozaj nič nestojí v ceste.

Pohodlnosti určite pomáha aj fakt, že sa nemusíte nikde registrovať, avšak ak sa tak rozhodnete učiniť, bude vám poskytnutých hneď niekoľko výhod. Prvou je, že sa vám vo vašom profile hneď zobrazia časopisy, ktoré ste si kúpili (nebojte sa, Generation je stále zadarmo) a ďalšou je možnosť predplatiť si jednotlivé periodiká. Po predplatení vám bude každé číslo automaticky pridané do vašeho profilu, takže nemusíte nikde nič hľadať. Služba navyše poskytuje aj množstvo ďalších známych slovenských a českých periodík, takže ak vám náhodou dôjde čítanie, môžete sa porozhliadnuť po ďalších magazínoch, no tie už nemusia byť zdarma.

Príjemné čítanie na cestách!

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk