S júnovým číslom magazínu Generation oslavuje celá redakcia Gamesite.sk

Generation Magazín č. 018Štyri roky sú za nami. Štyri roky od založenia portálu Gamesite.sk a jeho prvej zmienky na internete. Magazín Generation má za sebou síce "len" jeden a pol roka, avšak za smerovanie, vizáž a kvalitu obsahu musím pochváliť ľudí, ktorí sa podieľajú na jeho tvorbe. Verím, že aj náš magazín dosiahne onedlho svoje druhé výročie.

 

Generation Magazín č. 018

Mnohí z vás sa pýtajú, či pôjdeme do tlačenej formy. Bohužiaľ, aj keď by sme veľmi chceli, toto je nad naše možnosti a zrejme aj schopnosti. Sme veľmi radi, že sa nám podarilo relatívne preraziť vo verzii, akú poznáte už 17 čísel. Ani 18te nebude o nič iné, až nato, že oficiálne v ňom potvrdzujeme otázky ohľadne vzniku nášho zatiaľ najmladšieho bračeka Moviesite.sk, na ktorom sa ešte stále a aktívne pracuje. Snažíme sa pripraviť aspoň základ obsahu tak, aby ste si pri spustení webu už čo to mohli prečítať. Šéfredaktorom webu sa stal náš šikovný kolega the-guru-man, ktorý sa filmom zaoberá aj na Palackého Univerzite v Olomouci. V týchto chvíľach maká tvrdo na tom, aby zoštátnicoval. Filmové články v magazíne budú vznikať v spolupráci s najmladším bračekom.

Vrátim sa však k nášmu jubileu. Rád by som týmto poďakoval celému kolektívu, ktorý tvorí zázemie redakcie, počnúc novinkármi, adminmi, grafikmi, korektorkami, recenzentmi, ale taktiež partnermi, ktorí nás (v našej snahe splniť si svoje sny) podporujú. V neposlednom rade patrí vďaka vám, našim fanúšikom, bez ktorých by sme sa štyri roky neudržali na výslní a nedokázali by sme sa rok čo rok vylepšovať, upevňovať si pozíciu č. 2 na slovenskom trhu.

Magazín nájdete aj na Publero.cz.

...ešte raz veľká vďaka všetkým!

Zdeno Hiro Moudrý

 

 

  Stiahnuť PDF verziu pre PC a tablety (19,09 MB)  Stiahnuť PDF verziu pre smartphony (9,20 MB)

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk