Septembrový GENERATION obliekol čierny kabát

 

Akoby som o začiatku letného obdobia písal včera. Opäť chvatne dojedám posledné zvyšky večere a prežúvajúc ďalšie riadky premýšľam, akoby som vás, najdrahších čitateľov, privítal pri ďalšom čísle GENERATION-u, tentoraz však s nádychom trpkého lúčenia. Určite však nie s nami! Hoci si tých skutočne teplých dní už zrejme veľa neužijeme, a leto sa vzďaľuje zarovno s príchodom septembra, váš obľúbený magazín prináša nálož toho NAJ, čo horúci august priniesol. Všetko pekne na jednom mieste – presne tak, ako to máte radi!

Generation Magazín č. 021

Čo by ste v aktuálnom čísle určite nemali prehliadnuť?

Herných nadšencov potešia články o myšiach G602 od Logitechu, ktorá je v istom ohľade jednoducho bezkonkurenčná – viac už ale zistite sami –, a GX Gaming Maurus X. V reportážnom splnenom sne Emanuela Olšavského oprášite sithské plášte, nakopnete svojho "astromecha" a vydáte sa do "veľmi vzdialenej galaxie": Star Wars Celebration Europe 2013! Jednu z najočakávanejších hier budúceho roka, Zaklínača 3, sme vám priblížili v interview s CD Projekt RED. A teraz pozor – obľúbený hrdina sa vracia v plnej zbroji! Teda, obrazne povedané: pozrite, ako v našej recenzii dopadol Splinter Cell: Blacklist!

Zakrádanie sa tmou nie je nič pre vás, anonymitou pohŕdate a radi ste stredobodom pozornosti? S úžasným Playseat Evolution Alcantara + G27 vaša izba zaujme aj samotného Schumachera, teda za predpokladu, že pozná adresu. Neviete si predstaviť svoj voľný čas bez dobrého filmu? Portál MOVIESITE.SK zhodnotil, čo by nemalo ujsť vašej pozornosti: Wolverine, White House Down, Pain&Gain, G.I. Joe 2, Pád Bieleho domu a ďalšie.

Toľko k stručnému, nie však kompletnému súhrnu – zvyšok nech je výsadou pozorného čitateľa. Za celú redakciu vám prajem úspešné vykročenie v ústrety novému školskému roku. Vidíme sa na tohtoročnom IstroCon-e.

Magazín nájdete aj na Publero.cz.

A príjemné čítanie!

Mário Lorenc

 

 

  Stiahnuť PDF verziu pre PC a tablety (17,0 MB)  Stiahnuť PDF verziu pre smartphony (9,63 MB)

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk