Nová titulka prináša aj začiatok nového mesiaca

 

Generation magazín č. 022Mesiac prešiel ako voda a mne nezostáva nič iné, ako zvolať: "Sláva, máme ďalšie číslo za sebou, môžeme sa pustiť do ďalšieho!"

Nechcel by som tu písať o tom, čo bude obsahom čísla, či tam budú recenzie alebo články o Gamescome alebo Istrocone. Áno, budú, samozrejme, ale v každom prípade by som bol veľmi rád, keby ste si aj toto číslo užili, oddýchli si v tomto školskom/pracovnom nápore. Veríme, že okrem herných recenzií vás zaujmú aj iné články, či už tematické alebo trendové.

Generation magazín #022

Rád by som vám všetkým dal do povedomia pripravovanú novinku, ktorá sa dostane snáď už do budúceho čísla magazínu. Ide o dlhožiadaný a plánovaný komiks, ktorým sme vás chceli prekvapiť už skôr, avšak v návale práce to nešlo. Niektorí z vás si určite všimli nejaké náznaky už na Facebooku, kde sme predstavili "hlavné postavy". Zatiaľ by som sem vypustil to, ako približne budú konkrétne postavičky z našej redakcie vyzerať. Príbehom začneme nabudúce, v každom prípade si tento komiks nebudete mať možnosť prečítať nikde inde, len v našom magazíne Generation.

Dokáže niekto z vás v komentároch spísať, tipnúť si jednotlivých členov redakcie? Napovieme menným zoznamom. Vy ich máte len správne usporiadať.

JC, Xenik, Klajo, Juraj, Hiro, MarkusFenix, Lenka2, Encrypt, Mortva.

 

A príjemné čítanie!

Zdeno Hiro Moudrý

 

  Stiahnuť PDF verziu pre PC a tablety (20,07 MB)  Stiahnuť PDF verziu pre smartphony (9,71 MB)

Magazín nájdete aj na Publero.cz.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk