Koniec roka v znamení novej generácie

Generation magazín č. 025December sa na Slovensku neniesol len v znamení Vianoc – fanúšikov Sony potešila aj vytúžená dostupnosť PlayStation 4 v našom regióne. Tú zahájil bratislavský polnočný predaj, o ktorom sa viac dočítate práve v našom magazíne Generation. Pre tých menej znalých ponúkame na ďalších stranách stručné predstavenie tejto next-gen konzoly. Jedným dychom vám ozrejmíme, akými prednosťami a nedostatkami tento hardvér oplýva, a nevynecháme ani predstavenie hier, bez ktorých by celý ten ošiaľ okolo novej generácie nemal zmysel.

Keďže hry k nášmu životu jednoducho patria, ešte sa pri nich zdržíme. V podrobných recenziách sa dozviete, ako obstáli novinky Killzone: Shadow Fall, Need for Speed: Rivals, Deadfall Adventures či WW2K14. Stále sa vám máli? Zombie na vás! Fanúšikovia živých mŕtvol si prídu na svoje pri rozpitvaní titulu State of Decay, pri ktorom sme nenechali črevo na čreve.

PlayStation 4 vás nezaujíma a vaše očakávania sa upierajú skôr k šampiónovi menom Xbox One? Rozumieme a vyhovieme – v našej recenzii nájdete všetko dôležité, čo by ste ako budúci majitelia novinky od Microsoftu mali vedieť. Z aktuálnej filmovej nádielky určite neprehliadnite recenzie portálu MovieSite.sk – dozviete sa napríklad aj to, ako dopadol druhý diel z trilógie Hobit, ktorý nesie názov Smaugova pustatina. A v skutočne neposlednom rade vám prinášame pokračovanie redakčného komixu GS Tales: hádam teda už ani nemusím zdôrazňovať, aké skvelé číslo magazínu Generation leží na vašom virtuálnom stole!

Pevne verím, že sa vám posledný Generation s nálepkou 2013 bude pozdávať, ba čo viac, že ním budete tak unesení ako my. Užite si to a vychutnajte.

A na záver vám v mene kolektívu redakcií Gamesite.sk a Moviesite.sk prajem šťastný nový rok.

... a príjemné čítanie!

Mário „Mortva“ Lorenc

Generation magazín č. 025

 

 

  Stiahnuť PDF verziu pre PC a tablety (12,1 MB)  Stiahnuť PDF verziu pre smartphony (7,61 MB)

Magazín nájdete aj na Publero.cz.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk