Februárové číslo vo vašich virtuálnych schránkach

Generation magazín č. 026Január toho veľa nepriniesol, a tie občasné výkriky do tmy v podobe pár hier ani nestojí za zmienku. Magazínu to však ani napriek tomu neubralo na jeho počte strán a opäť prinášame viac, než 100 strán.

Nechcem tu znova rozoberať to, čo nájdete v magazíne, to si určite sami "nalistujete", poprípade niečo málo sa dočítate v editoriáli priamo v magazíne. Magazín sa stáva čím ďalej, tým viac silným médiom a už znovu budeme mediálnymi partnermi pri dvoch filmoch. Prvým je Ja, Frankenstein, a druhým je Hercules, z ktorého máme tento mesiac aj titulku. Vychutnajte si aj štvrté pokračovanie komixu, ktorý je zo zákulisia redakcie. Ďalším veľkým lákadlom v magazíne je po dlhšej dobe rozhovor, tentokrát so slovenským hercom Marekom Majeským. Pripravili sme si pre vás aj súťaže. Tentokrát až štyri. Budete si môcť zahrať o skvelé vecné ceny ako Assassins Creed III: Liberation HD pre PC, Knack pre PS4, Killzone pre PS4 a čerešničkou na torte je súťaž o novučičkú konzolu Playstation 4.

Samotné súťaže nájdete na týchto odkazoch:

Súťaž o konzolu Playstation 4 s Prva.sk

Súťaž o 3 hry PS4 Killzone™ Shadow Fall Game

Súťaž o 3 hry PS4 Knack

Súťaž o 3 hry PC ACIII Liberation HD

Predchádzajúce číslo nám už nedalo a rozhodli sme sa o pár kúskov výtlačkov. Výtlačky sa naozaj vydarili, a sme radi, že sme sa aspoň pokúsili o túto možnosť, okúsiť držať vytlačený magazín vo vlastných rukách. Veď sa pozrite na fotky samotných výtlačkov.

 

Veríme, že raz sa pošťastí a budete si môcť poťažkať magazín vo vlastných rukách vo forme predplatného.

Budeme veľmi radi, ak sa budeme stretávať aj pri ďalších číslach magazínu. Veľmi radi si prečítame vaše názory, či už pozitívne, alebo kritické v komentároch.

... ďakujeme!

Zdeno Hiro Moudrý

Generation magazín č. 026

 

 
Aktuálne číslo Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, alebo si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na Publero.cz.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk