Marcové číslo magazínu vám prináša jarné počasie

Generation magazín č. 027Zima už, dúfam, nadobro pominula a nám neostáva nič iné, len sa pripraviť na čoraz teplejšie a teplejšie dni. Určite to nie je na škodu, lebo aspoň vystrčíme svoje zadky troška častejšie von. Samozrejme, nič zlé sa nestane, ak sa ešte na pár minút či hodín posadíte k svojmu mobilu, tabletu alebo počítaču a prečítate si nové číslo magazínu Generation magazín.

Tento mesiac som editoriál prenechal Adamovi s nickom Metal.days, ktorý má na starosti WiiU recenzie. Adam sa v tom zrejme veľmi vyžíval, keďže mi uštedril pár nových nickov/prezývok. Poďme ale troška k obsahu čísla. Nechcem veľmi tárať, čo sa nám dovnútra znova zmestilo a čo nie, ale nejde mi nespomenúť najbližšiu akciu, ktorá poteší hlavne „slováčiskov“ z východnej časti republiky.

Ďalší ročník síce útulnej, avšak o to viac priateľskejšej akcie s názvom IT EXPO sa bude konať už 4.3. od 8:30 v knižnici Technickej Univerzity v Košiciach. Samozrejme, nebudeme tam chýbať ani my s naším stánkom. Predávať a ponúkať neplánujeme síce nič, ale určite si budete môcť prísť zasúťažiť o tablet od spoločnosti Prestigio. Prvých 100 z vás, ktorí prídu a vyplnia jednoduchý dotazník, aby sa mohli zaradiť do žrebovania o tablet, získa tričká Gamesite.sk. Žrebovanie prebehne v popoludňajších hodinách na mieste konania tejto akcie. Vyžrebovaný súťažiaci si musí výhru prevziať priamo na mieste. V prípade neprítomnosti vyžrebovaného sa žrebuje ďalší, až do nájdenia výhercu. Budete si môcť vyskúšať nejaké hry aj na PlayStation 4, a to priamo pri stánku, aj keď len v provizórnom režime. Veríme však, že tí, ktorí ešte nemali tú možnosť, budú príjemne prekvapení. Všetci ste srdečne vítaní! Čím viac vás príde, tým lepšiu akciu uvidíte budúci rok. Nezabudnem spomenúť, že máte prázdniny a vstup je ZDARMA!

Druhá, oveľa väčšia akcia, zameraná na COSPLAY, COMICSy a hry sa, organizuje v bratislavskom Istropolise a znova nás na nej nájdete už od piatku, 21.3.2014, až do nedele, 23.3.2014. Ak nemôžete dobehnúť na východ, tešíme sa, že sa stretneme v Bratislave.

Nezabúdajte na veľké prekvapenie, ktoré pre vás máme pripravené, a ktoré odhalíme práve počas akcie GameExpo 2014. Sledujte našu facebookovú fan page, no najmä príspevky s hashtagom #GAMESITE_VEĽKÁ_JARNÁ_SÚŤAŽ. Viac informácií sa dozviete už čoskoro.

Dnes večer ukončíme aj tieto štyri súťaže, a v priebehu nasledujúcich dní vyžrebujeme víťazov.

Súťaž o konzolu Playstation 4 s Prva.sk

Súťaž o 3 hry PS4 Killzone™ Shadow Fall Game

Súťaž o 3 hry PS4 Knack

Súťaž o 3 hry PC ACIII Liberation HD

Aby sme na vás nezabudli ani tento mesiac, máme pre vás prichystanú súťaž, avšak tentokrát s naším mladším bračekom, portálom Moviesite.sk. Zasúťažiť si budete môcť o štyri Blu-Ray filmy. Aké? Dozviete sa priamo v súťažnom článočku.

Zvyšný obsah magazínu si už ale musíte „prelistovať“ sami. Už teraz sa tešíme na to, až sa pustíme do nového čísla.

Prosíme vás o komenty, názory, zdieľania a lajky, aby sme vedeli, čo sa vám páči a čo nie. Vieme, že viacerí z vás žiadajú aj printovú verziu magazínu, nič také sa však, bohužiaľ, v najbližšej dobe neplánuje.

...ďakujeme za vašu priazeň a dôveru!

Zdeno Hiro Moudrý

Generation magazín č. 027

 

Aktuálne číslo Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet alebo mobil, alebo si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na Publero.cz.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk