Aprílové číslo je konečne ONLINE!

Generation magazín č. 0281. apríl je mrcha a tak sa stane, že na prvého apríla jednoducho nevychádzajú plány tak, ako si ich predstavujete. Pri počúvaní skvelého Scootra píšem tieto riadky a som rád, že už toto číslo máme za sebou a môžeme s úsmevom na tvári pripravovať ďalšie.

Možno sa spýtate prečo konečne? Tento mesiac bol viac, než vyčerpávajúci. Začiatkom mesiaca IT EXPO, o pár dní na to GameExpo, z ktorého som vhupol rovno do svojej primárnej práce. Samozrejme popri nej nezanedbať všetky povinnosti tu na stránke a magazíne, a tak, aby sme všetko (skoro všetko) stihli načas. Dnes budem veľmi stručný a nebudem sa tu rozpisovať ohľadne obsahu, keďže najlepším spôsobom ako si to zistiť je prelistovať si magazín. Nedá mi ale nespomenúť 5 súťaží, z ktorých výhry už netrpezlivo čakajú a sú pripravené na ich nových majiteľov. Prv než ma viacerí z vás zavalíte množstvom otázok ohľadne toho, kde nájdeme súťažné zadanie, prosím, prečítajte si poriadne to, čo je v každej súťaži napísané. Určite takto predídete k zbytočnému hľadaniu a strate času.

Prosíme vás o komenty, názory, zdieľania a lajky, aby sme vedeli, čo sa vám páči a čo nie. Okrem iného týmto podporíte našu prácu. Bez vašich klikov, lajkov, komentárov to nejde a tak vám to snáď nebude ľahostajné.

...ďakujeme za vašu priazeň a dôveru!

Zdeno Hiro Moudrý

Generation magazín č. 028

 

 
Aktuálne číslo Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.
Novinka pre používateľov OS Android: Vyskúšajte novú aplikáciu pre vaše mobilné zariadenia! Stiahnuť z Google Play.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk