Máj, lásky čas a s ním ďalšie číslo magazínu Generation

Generation magazín č. 029Je presne 01:00, sobota, 3.5.2014 keď začínam písať tento článok. Určite už mnohí z vás spia, ja som potreboval čistú hlavu na to, aby som bol schopný aspoň niečo napísať. Takže teraz, keď je kľud dookola len samé ticho, možem sa do toho pustiť.

Viacerí mi dáte určite za pravdu, že v noci sa vám najlepšie učí, sústredí, či už na čítanie, alebo pamätanie textov. Preto som sa po dlhej dobe rozhodol ponocovať takýmto spôsobom a napísať malé "intro" k najnovšiemu číslu magazínu Generation. Editoriál som tentokrát prenechal JCmu, ktorý vám tiež toho má čo povedať, avšak prečítať si to budete môcť až v samotnom magazíne.

Pravidelne nám píšete, žiadate, či už emailom, na Facebooku, alebo v súťažných formulároch, či pôjdeme s magazínom do tlače. Bohužial, už som to viackrát zdôvodňoval a fakt je zatiaľ taký, že printová verzia vás bohužiaľ v dohľadnej dobe nečaká. Dôvodov je na to viac, a už som ich tu v minulosti vypisoval. Neostáva mi teda povedať nič iné len, že ľutujeme, ale bohužiaľ zatiaľ ostávame zdarma a len ako PDF/Flash verzia. 

Poďme ale naspäť k magazínu, ktorý je opäť naý informáciami, článkami, recenziami a v neposlednej rade kvalitnými súťažami. Redaktori, grafici, korektori celý mesiac opäť nezaháľali, len aby vám načas priniesli to, čo vám sľubujeme každý mesiac. Samozrejme nechýba opäť kvalitná dávka súťaží s odkazmi nižšie.

Na záver môho kratučkého proslovu by som sa rád dozvedel názor, čo by sme mali urobiť ináč, lepšie, aby ste okrem samotných návštev viac komentovali, zdieľali, reagovali na články našich redaktorov? Ak sa nedozvieme vaše reakcie v komentoch, naša práca bude stagnovať, lebo nebudeme mať spätnú odozvu. Prosím preto aj v záujme redaktorov o reakciu, v podobe komentu. Vopred vám všetým ďakujem.

...ďakujeme za vašu priazeň a dôveru!

Zdeno Hiro Moudrý

Generation magazín č. 029

 

 
Aktuálne číslo Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.
Novinka pre používateľov OS Android: Vyskúšajte novú aplikáciu pre vaše mobilné zariadenia! Stiahnuť z Google Play.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk