Šiesty rok Gamesite.sk sme odštartovali vypustením už 30. čísla magazínu Generation

Generation magazín č. 030Mesiac, čo mesiac, už 30 čísel vrade vám pnášame zdarma Digitálno-lifestylový magazín v ktorom sa dočítate novinky, recenzie, články z oblasti hier, hardvéru a filmu. Aktuálne pracujeme na tom, aby sme rozbehali web Booksite.sk a do magazínu dostali pár strán o knihách. Veríme, že vám takto ponúkneme zase obsah, ktorý bude znova o niečo atraktívnejší.

Máme už po ďalších oslavách výročia nášho materského portálu Gamesite.sk a obšírnejšie informácie o ktoré sa postaral Mortva sa môžete dozvedieť na tejto adrese. V aktuálnom magazíne si určite nenechajte újsť recenzie na čerstvé novinky ako Wolfenstein: New Order, alebo Boud by Flame. Samozrejme nevynechajte našu hardvérovú sekciu s vypeckovanou grafikou Gigabyte GeForce GTX 780 Ti, alebo exkluzívny prvý pohľad na matičnú dosku ASRock Z97 Extreme4. Vo filmovej sekcii sme minulý mesiac v kinách neprepásli X-Men: Budúca minulosť, Godzilla, Liečiteľ, ale aj mnoho ďalších.

Komix, aj tento mesiac vynecháme, a to s prozaického dôvodu. Prišli sme o pôvodného grafika a nový by pre vás mal priniesť ďalšie pokračovanie už v nasledujúcom čísle. Ešte stále to však je v teoretickej rovine, tak sa nechajte prekvapiť, snáď pozitívne. Opäť neprepásnite súťaže o zaujímavé ceny, tentokrát prinášame 3 súťaže, tak verím, že si pár z vás príde na svoje:

Tak ako aj minule... prichádzam na záver môjho kratučkého prejavu so žiadosťou o váš názor na to, čo by sme mali urobiť inak a lepšie, aby ste, okrem samotných návštev, viac komentovali, zdieľali, reagovali na články našich redaktorov. Ak sa nedozvieme vaše reakcie v komentoch, naša práca bude stagnovať, lebo nebudeme mať spätnú odozvu. Prosím preto, aj v záujme redaktorov, o reakciu v podobe komentu.

...ďakujeme za vašu priazeň a dôveru!

Zdeno Hiro Moudrý

Generation magazín č. 030

 

 
Aktuálne číslo Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.
Novinka pre používateľov OS Android: Vyskúšajte novú aplikáciu pre vaše mobilné zariadenia! Stiahnuť z Google Play.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk