Prázdninové číslo prináša znova nášup článkov do vašich mobilných zariadení

Prázdninové číslo prináša znova nášup článkov do vašich mobilných zariadeníSlnko svieti, voda láka... nie, nepostavte si snehuliaka, ale ak už sa kamsi vyberiete, môžete si letné chvíle spríjemniť 31. číslom digitálno-lifestylového magazínu Generation. Veru, už sme načali štvrtú desiatku a to aj vďaka vám, našim fanúšikom, bez ktorých by práca vyšla navnivoč. Pevne veríme, že tohtomesačné číslo obsahom poteší, a preto sa naň poďme pozrieť.

Medzi hráčmi rezonovala predovšetkým výstava E3 v Los Angeles. Zúčastnili sa na nej aj JC s Klajom a odniesli si z nej tonu zážitkov a poznatkov, s ktorými sa radi podelili aj s vami. Okrem toho sa ani nezabudlo na deň detí, ktorý sa "oslávil" už tradičným obdarovaním detí z detských domovov konzolami a hrami od výmyslu sveta. Odporúčame nevynechať ani recenzie, pozorne sme preskúmali očakávané pecky ako Watch Dogs či Murdered: Soul Suspect. A ako bonus nech poslúži preview na sci-fi akciu Destiny od Bungie, tvorcov legendárnej série Halo.

Nezabudli sme, samozrejme, ani na súťaže, v ktorých lákajú hodnotné ceny na čele so smartfónom Sony Xperia Z2 či horúcimi novinkami Wildstar a Sniper Elite III.

Zaujímavé informácie ponúka aj hardvérová sekcia. Pozreli sme sa na zúbok nabúchanému notebooku Asus N750, otestovali mobil Sony Xperia M2 či hráčsku klávesnicu Eblue Mazer Type G. Milovníci filmov si zas môžu prečítať naše názory na pochúťky v podobe disneyovky Vládkyňa zla, sci-fi Na hrane zajtrajška alebo pokračovaniu obľúbeného animáku Ako si vycvičiť draka 2.

Suma sumárum, dúfame, že sa vám nové čislo magazínu bude páčiť. Radi by sme takisto poprosili o feedback - usilujeme sa skvalitňovať obsah, aby sa vám magazín páčil a aby sme neprešľapovali na rovnakom mieste. Komentujte, lajkujte, zdieľajte, pomôžete vám aj nám a budeme naozaj vďační.

Generation magazín č. 031

 

 
Aktuálne číslo Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.
Novinka pre používateľov OS Android: Vyskúšajte novú aplikáciu pre vaše mobilné zariadenia! Stiahnuť z Google Play.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk