Lifestylový príval článkov už v druhom prázdninovom vydaní

 

Tridsiate druhé číslo Generation magazínu odštartovalo už druhý mesiac prázdnin. Verím však, že určite nesedíte celé dni doma s ovládačom v ruke, ale beháte po vonku a čľapkáte sa vo vode (nie vodke!). Keďže mám dovolenku už dávno za sebou, neostáva mi nič iné, len zarezávať v práci a už teraz chystať nasledujúce číslo magazínu.

Tento mesiac sa trendovými článkami vrátime späť na E3, taktiež zavítame na Medzinárodný filmový festival v Karlových Varoch. Aby ste ale neprišli skrátka, pripomenieme si aj film mesiaca august s názvom Expendables III.

Herné suchoty v posledných týždňoch sa v tomto čísle prejavili v plnej miere a tak spomeniem hádam Sniper Elite III pre PS4 a Borderlands 2 pre PS VITA. V hardvérovej sekcii sme si nenechali újsť pozrieť sa na zúbok dvom slúchadlám značky RAZER, otestovať Samsung Galexy K Zoom či myšky od spoločnosti E-Blue. Transformeri zavítali do filmovej sekcie. Svojim humorom túto sekciu doplnili dvaja poliši z 22 Jump Street a pre deti máme zase niečo v podobe rozprávky Lietadlá 2.

Po prvýkrát v magazíne otvárame rubriku s knihami vo vlastnej réžii a zatiaľ dvomi recenziami. Číslo už, ako je tomu zvykom, uzatvára komix.

Hádam sa bude toto číslo páčiť, verím, že áno, lebo s jeho vypustením prinášame ďalšie 3 súťaže o naozaj skvelé ceny. Kto z vás by nechcel získať len tak RAZER myšku, PC hry Moto GP 14, alebo The Last Of Us Remastered?

Na záver prezradím maličkosť v podobe chysajúcej sa zmeny na našom portáli. Zmena by mala byť dosť rapídna hlavne pre vás, čitateľov. Hádam to stihneme ešte do konca roka.

bozkávam...

Zdeno Hiro Moudrý

Generation magazín č. 032

 

Aktuálne číslo Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.
Novinka pre používateľov OS Android: Vyskúšajte novú aplikáciu pre vaše mobilné zariadenia! Stiahnuť z Google Play.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk