Späť do školy so septembrovým číslom magazínu Generation

 

Posledných pár dní bolo preukrutne akčných. To je aj dôvod, prečo sme vyšli o niečo neskôr. Keďže na grafike magazínu sa podieľajú štyria grafici, a z nich nám zhodou okolností (choroba, problémy v práci, dovolenka) ostalo celkom 0,5 kusov grafikov, musel som siahnuť do svojich troch hodín denného voľného času, ktorý mi ostáva, a pridať svoje dve ľavé ruky k dielu. Síce teda neskôr, ako sme plánovali, ale predsa sme prišli s novým číslom tak, aby ste si ho mohli v pohode, už cez víkend prečítať a zapojiť sa do nových súťaží.

Trendovými článkami je toto číslo viac než nabité. Obzrieme sa za augustovou výstavou Gamescom. Prinesieme článok, v ktorom popíšeme cca rok používania konzoly Xbox ONE.Okrem iného si školský rok priblížime s aktuálnym Back to School. V tomto článočku predstavíme pár produktov, bez ktorých sa viacerí študenti pri svojom štúdiu nezaobídu.

Herné suchoty naďalej pokračujú, a preto tých herných recenzií je naozaj len pár. V každom prípade prichádza september, ktorý bude hernými recenziami viac než nabitý. Samozrejmosťou sú už dnes filmové a hardvérové recenzie, ktoré statočne dopĺňajú, už druhé číslo po sebe, knižné recenzie. Zasúťažiť si môžete v dvoch súťažiach o headset SOUND BLASTER TACTIC3D FURY a 5 hier pre Xbox ONE. Aké tituly to sú, to sa dozviete v samotnom súťažnom článočku.

 

príjemné čítanie...

Zdeno Hiro Moudrý

Generation magazín č. 033

 

 
Aktuálne číslo Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.
Novinka pre používateľov OS Android: Vyskúšajte novú aplikáciu pre vaše mobilné zariadenia! Stiahnuť z Google Play.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk