Október načína poslednú štvrtinu tohto roka

 

Popri záverečnej príprave tohto čísla očkom sledujem v telke dnešný Medzinárodný maratón mieru(MMM) v Košiciach a aj mi je ľúto, že som sa nešiel pozrieť na námestie spolu s rodinkou. Avšak povinnosti sú povinnosti a tak finishujeme, ako najatí s malou dušičkou, že všetko pôjde bez problémov. Ak toto čítate 5.10. vo večerných hodinách, tak ste práve museli počuť padnúť niečo veľké na zem. Bol to totižto môj kameň, ktorý mi akurát padol zo srdca.

Svojim pôsobením sa pomaly blížime k uzavretiu tretieho ročníka a verím, že decembrovým číslom tieto ťažké, ale nádherné tri roky uzavrieme a pustíme sa do ročníka s číslom 4. Usmievavé dievčatko na obálke vás pozve si prečítať zaujímavý článoček venovaný tabletu s označením ASUS ME176CX. 40. Letná filmová škola v Uherském Hradišti dokopala kolegu s Moviesite.sk Matúša Slamku, aby sa jej šiel pozrieť detailne na zúbky. Čo si z nej odniesol? Okrem prečudesných názvov filmov, až po skvelé zážitky..., ale to si samozrejme taktiež môžete prečítať v našej reportáži. Ruka v ruke s trendovými článkami vám prinášame aj článok, alebo radšej pozvánku na Y-Games, turnaj, ktorý sa bude konať... ale to sa už dozviete samozrejme na začiatku čísla medzi trendovými článkami.

Určite neodmietnite ani recenziu na hry ako Destiny, Sims 4, Diablo III UEE, Oddworld: New 'n' Tasty!, Kinect Sports Rivals, hardvér, kde vychytávkami sú určite monitor s označením BenQ XL2430T, Creative Sound Blaster E1 a E3. Z filmových nevynechajte Labyrint: Útek, Equalizer, či spomienku na Pavla Demitru s názvom 38. Knižnou sekciou uzavrieme toto číslo dvoma recenziami.

Verím, že aj tento mesiac vám prinesieme dostatok kvalitného čítania a s odkazom hlavne pre školopovinných "Od učenia ešte nikto neumrel, ale načo riskovať" sa teda rozlúčime.

 

príjemné čítanie...

Zdeno Hiro Moudrý

Generation magazín č. 034

 

 
Aktuálne číslo Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.
Novinka pre používateľov OS Android: Vyskúšajte novú aplikáciu pre vaše mobilné zariadenia! Stiahnuť z Google Play.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk