Novembrové vydanie s meškaním, ale predsa ONLINE

 

Toto číslo finišujeme z pobytu vo Vyšných Ružbachoch. Ihneď ako som dorazil domov doťahujeme posledné úpravy a postupne magazín uploadujeme a sáčkujeme všade kde sa to len dá.

Nechcem teraz, aby to vyzeralo, že si stažujem, ale kde do pekla sa stratilo leto? Ešte len teraz som riešil júlové číslo magazínu a prial vám krásne prázdniny a naraz HEN, von je 10 stupňov, slnko len ako tak na nás žmúri. Áno, je jasné, že vianoce sa blížia, a toto počasie nám naznačuje, aby sme sa cím ďalej, tým viac a lepšie obliekali. Po minulomesačnom čísle sa nám podarilo dostať na titulku fešáka s holiacim strojčekom, ktorý verím, že viacerí z vás používajú na skrášlenie svojho výzoru.

Tento mesiac k nášmu redaktorovi z Moviesite.sk zavítal na rozhovor aj Samuel Spišák. Celý rozhovor si prečítate v magazíne. Magazín je aj tento mesiac nadupaný článkami, recenziami a samozrejme herný obsah dopĺňa tak ako je už zvykom aj sekcia z filmu, hardvéru a kníh. Nechcem tu menovať všetky recenzie a články, myslím si, že pre väčšinu z vás bude ale určite stáť za zváženie predstavenie značky Tesoro v recenzii kvalitnej mechanickej klávesnice. Taktiež by som rád vyzdvihol mobilný telefón Lenovo VIBE Z2. Ostatné si však budete musieť nalistovať v magazíne a určite ani tento mesiac neprídete skrátka.

 

príjemné čítanie...

Zdeno Hiro Moudrý

Generation magazín č. 035

 

 
Aktuálne číslo Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.
Novinka pre používateľov OS Android: Vyskúšajte novú aplikáciu pre vaše mobilné zariadenia! Stiahnuť z Google Play.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk