Májové číslo zdobí recenzia GTA V

Májové číslo zdobí recenzia GTA V

 

Dvoma štátnymi sviatkami začíname už piaty mesiac tohto roku. Je až na neuverenie, že prinášame už piate tohtoročné číslo s konečným číslom 41.

Pre mnohých z vás bolo posledných pár dní/týždňov asi veľmi hektických, keďže PC verzia GTA V konečne dorazila na pulty našich obchodov. Hru síce sprevádzali ťažké, prvé dni a problémy so stiahnutím, alebo jej spustením. Teraz by už však malo byť všetko v poriadku a hra by mala fičať viac, než dobre. Aj my sme hru otestovali a v magazíne prinášame našu recenziu.

Od minulého mesiaca sme pozmenili systém hodnotenia hier, ale aj ostatných produktov nie len na Gamesite.sk ale zapojili sa tam aj ďalšie dva projekty Moviesite.sk a Booksite.sk. Verím, že to bola zmena k lepšiemu. Začíname sa už ale zahrievať, keďže naša redakcia sa ukáže aj tento rok na E3 a prinesie odtiaľ pre vás len to najlepšie. Niečo viac už o to ale až v budúcom čísle.

 

Zdeno Hiro Moudrý

Generation magazín č. 041

 

Aktuálne číslo Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk