Letné číslo aj s predstavením E3 2015

Letné číslo aj s predstavením E3 2015

 

Maturanti to už majú za sebou, vysokoškoláci poväčšinou tiež, ale keď nás dám všetkých dohromady, tak zistíme, že nás, hráčov čaká o pár dní každoročný sviatok hier a všetkého, čo sa okolo hier točí.

Reálnu podobu tejto oslavy dá Expo s názvom E3 2015. Určite sa už všetci tešíte a pokiaľ si myslíte, že vám niečo ušlo, tak si prečítajte v magazíne článok s názvom "Čo nás čaká na E3 2015". Roman Kadlec, aleias JC vás prevedie tým, čo by ste mohli a mali od tohtoročného E3 očakávať. Romana (JC) a Dominika (MarkusFenix) vysielame v rámci redakcie, aby vám priamo z LA priniesli čerstvé zážitky v podobe článkov, fotiek, videí a vlogov. Na E3 sa naša redakcia dostane vďaka našim dvom partnerom: SONY Playstation a spoločnosti ASUS.

Poďme ale späť ku magazínu. Nedá mi nespomenuť 2 smartfóny, ktoré si v magazíne tento mesiac zaslúžili pečate kvality. Prvým z nich je Samsung Galaxy S6, ktorý sme ohodotili ako TOP Produkt mesiaca, keďže ide o jeden z najkvalitnejších smartov na trhu. Ako druhý musím spomenúť smartfón od spoločnosti MEIZU s označením M1 NOTE, ktorý dostal ocenenie za naozaj skvelú cenu. Recenzie si môžete prečítať v aktuálnom čísle magazínu.

Samozrejme vás ani tento mesiac neobídu už tradičné novinky, recenzie a články z oblastí hier, filmy, kníh a hardvéru. Tri súťaže k tomu navrch a komixom zavŕšené toto júnové číslo môžete začať čítať.

 

Zdeno Hiro Moudrý

Generation magazín č. 042

 

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk