Prázdniny napredujú a my s nimi v júlovom prehriatom čísle

Prázdniny napredujú a my s nimi v júlovom prehriatom čísle

Teploty sa posledné dni šplhajú smerom nad 30tku nám neostáva nič iné, len zapnúť ventilátory, alebo klímy a fungovať ďalej.

Roman s Dominikom sa úspešne vrátili bez ujmy z Los Angeles a znova začali zarezávať. Dominik zhrnul svoju cestu do LA v článočku, ktorý na webe ale nenájdete. Už teraz sa ale začíname pripravovať na európsky Gamescom v Nemeckom Kolíne.

Poďme si ale trošku pozrieť samotný magazín. Na 85tich stranách si môžete prečítať tak ako každý mesiac herné, filmové a hardvérové novinky, z hier by sme chceli vypichnúť recenziu na hru Splatoon na WiiU, z filmových recenzií neprehliadnite Jurský svet, a v hardvérovej sekcii si určite pozrite recenziu Cherry MX Board 6.0. V knižnej sekcii nazrite medzi dve klasiky, ktoré nájde na samotnom konci magazínu a v komixe vám naši borci z LA ukážu ako makali priamo na pláži. Určite to stojí za to.

Zasúťažiť si budete môcť o dve herné klasiky už onedlho.

ďakujeme vám za priazeň a už o mesiac sa na vás znova tešíme s ďalším číslom...

Zdeno Hiro Moudrý

Generation magazín č. 043

 

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk