Generation 53 - Lenovo prichádza s novou hernou Ypsilonkou!

Generation 53 - Lenovo prichádza s novou hernou Ypsilonkou!

 

Ako už titulka  a názov článku stihol napovedať, Lenovo prináša nový herný noťas s označením Y700. Tohto krásavca si otestujeme už onedlho a verím, že budúce čislo už bude zdobiť práve jeho recenzia.

Prinesieme vám aj pohľad na letnú edíciu eventu Y-Games(a už teraz môžem prezradiť, že budúce číslo vyplníme rozhovorom s Karolom-organizátorom. Hlavne zo zákulisia o problémoch, s ktorými sa stretli pri poslednej akcii, o sťažnostiach, ale aj o pochvalách posledného ročníka eventu.)

Rozpísali sme sa znova v herných, hardvérových, ale aj filmových recenziách, určite neprihliadnite komix, ktorý pre vás každý mesiac pripravuje Pavol Červeniak, ktorý má veľký talent a kreslí úplne geniálne.

Nezabudnite sa zapojiť aj do súťaže o hru MXGP2 na Xbox ONE, alebo PS4. Súťaž bude spustená do konca týždňa, sledujte náš web.

...viac sa samozrejme dočítate v aktuálnom čísle magazínu Generation

za redakciu Gamesite.sk a Generation, Zdeněk Hiro Moudrý

Generation magazín č. 053

 

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk