Generation 68 - Matičné dosky od MSI vždy milo prekvapia

Generation 68 - Matičné dosky od MSI vždy milo prekvapia

 

Aj vám sa stalo, že celý júl ste si želali, aby bolo teplejšie, a že stačilo už toho dažďa? Myslím, že sa vám želanie splnilo a posledný týždeň s teplotami okolo 35 °C to len dokazujú.

Klíma v nedohľadne, ja v píšem tento kratučný článoček úplne upotený, s vidinou dažďa, ktorý už prefrčal polkou Slovenska, len k nám nie a nie doraziť. Je až irónia, že keď nám prší, chceme horúčavy, a keď sme na tom opačne a slniečko pečie jedna radosť, my sa "modlíme" za daždivé počasie.

Poďme však k aktuálnemu číslu, na ktorom sme makali posledný mesiac. Začneme prekrásnou, nadupanou, premakanou aj ked nie najlacnejšou matičnou doskou od spoločnosti MSI, ktorú mal možnosť Dano otestovať, a neváhal jej udeliť 5/5. Recenziu sa môžete prečítať v aktuálnom čísle magazínu.

Na Crasha sme sa tešili už veľmi dlho. 30.6. sa k nám dostal remake pôvedných verzií s názvom Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Ako dopadla? Pobavila Riša? Alebo sa pri nej zapotil viac, než by čakal? V recenzii sa dozviete prečo 5/5 hviezdičiek.

Moviesekcia je aj tentokrát vďaka portálu Moviesite.sk prešpikovaná recenziami, ktoré si môžete prečítať v pohodlí, pri vašom PC, tablete, či mobile aj keď nie ste práve ONLINE. PDF verzie magazínu si môžete stiahnuť zadarmo nižšie na odkazoch.

...aktuálne, augustové vydanie magazínu už netrpezlivo čaká, aby ste si ho prečítali čo najskôr.

za redakciu Gamesite.sk a Generation, Zdeněk HIRO Moudrý

Generation magazín č. 068

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk