Generation 74 - Raider sa nám ukázal v plnej sile

Generation 74 - Raider sa nám ukázal v plnej sile

 

Herné suchoty dorazili aj k nám, a tohtoročný január nám to dal vyžrať na plnej čiare. Bohužiaľ sa to odzrkadlilo aj na obsahu aktuálneho čísla.

Síce sme sa nesnažili okresať samotný obsah čísla, ale počet vydaných hier nás k tomu nepriamo donútil. Okrem iného sa Palimu na poslednú chvíľku pokazila mašinka a preto nestihol ani komix v tomto čísle. Nie, komix sme nestopli, len sa to bohužiaľ nezmestilo do nášho časového harmonogramu. To znamená, s komixom ďalej pokračujeme v ďalšom čísle. Nechcem vás tak ako každý mesiac nudiť s prehľadom obsahu v čísle, tak aspoň spomeniem nové súťaže, ktoré vypustíe v priebehu nasledujúcich hodín. Myslím, že sa máte na čo tešiť a je naozaj o čo hrať.  Samozrejme nedá mi nespomenúť nadupaný herný noťas s kódovým označením RAIDER, ktoré ho vystihuje asi najlepšie. Recenziu si môžete prečítať v aktuálnom čísle a myslím, že je to zaujímavá voľba pre herných nadšencov.

...aktuálne, februárové vydanie magazínu už netrpezlivo čaká, aby ste si ho prečítali čo najskôr.

za redakciu Gamesite.sk a Generation, Zdeněk HIRO Moudrý

Generation magazín č. 074

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk