Generation 76 - Far Cry 5 odkrývame v našich prvých dojmoch

Generation 76 - Far Cry 5 odkrývame v našich prvých dojmoch

 

Piate pokračovanie v sérii o ktorej hádam ani netreba rozprávať je tu, a vy ho už zrejme veselo hráte. V čase finishovania magazínu však bohužial disponujeme len prvými dojmami z tejto hry a na recenzii sa usilovne pracuje.

Prvá časť tejto FPSky vznikla už v roku 2004, v ktorej hlavným hrdinom bol bývalý vojak Jack Carver sa prostredníctvom svojej lodnej dopravy ocitá aj vďaka Valerii pri ruinách japonskej pevnosti z 2.sv. vojny. Príbeh napreduje...a rozvíja sa aj v ďalších častiach. Síce pri zrode druhej časti už nestojí spoločnosť CryTek, ktorá vyvíjala prvú časť, séria nestagnuje a posúva sa smerom vpred. Tretia časť dokonca získala cenu BAFTA Games Award za najlepšiu akčnú hru. Takto sme sa v roku 2018 prepracovali až k piatej časti, ktorá je už plne pod záštitou UBISOfT štúdií. Piata časť sa odohráva v Hope Country v Montane, kde pobýva sektárska skupinka ľudí pod názvom Projekt Eden’s Gate. Skupinka fanatikov je vedená Josephom Seedom, ktorého hneď na začiatku hry...... áááále, no tááák, ďalej už neprezradím, verím, že si príbeh v prípade výhry vychutnáte do sýta, a hru si užijete. Ak hru nevyhráte, určite si ju zakúpte u nášho partnera GameExpres.sk. Ak ste si hru zakúpili, určite nepohrdnite niektorým z pekných upomienkových predmetov, ktoré tam nájdete.

...aktuálne, aprílové vydanie magazínu už netrpezlivo čaká, aby ste si ho prečítali čo najskôr.

za redakciu Gamesite.sk a Generation, Zdeněk HIRO Moudrý

Generation magazín č. 076

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk