Generation 100 - oslavujeme výročie vo veľkom

Generation 100 - oslavujeme výročie vo veľkom

 

Akoby to bolo len včera, čo tu bolo prvé vydanie a ani sme sa nenazdali... Sté vydanie... Na začiatku by si to nikto z nás nedovolil tvrdiť, že k tomu dôjdeme. Keď sme už ale tu, tak vám môžeme sľúbiť, že pokračovať budeme aj naďalej. No ešte predtým sa na chvíľu zastavíme a rozdáme nejaké darčeky (a že ich nebude málo!).

Svetom zmieta nový koronavírus a je len málo pozitív, ktoré si môžeme dopriať v dobe karantén, obmedzení a kríz. Jednou z nich môže byť práve aj naše výročné vydanie magazínu Generation, v ktorom sme sa venovali naozaj zaujímavým veciam. Ako vždy v ňom nájdete aj súťaž, tentokrát až o desať skvelých cien od Lenova, ACERu, ESETu, MSI, či SanDisku. Navyše, okrem recenzií noviniek v ňom máme aj retrorecenzie na dve legendárne hry. Čo ešte? 

  • rezencie exkluzivít Nioh 2 a Ori and the Will of the Wisps
  • recenzie Doom Ethernal, či Call of Duty: Warzone
  • pozreli sme aj na hardvér - napríklad ViewSonic Elit
  • test Genesis Borom 500 XXL, Xenon 770 a Vanad 300
  • videli sme Neviditeľný, Lov a Sviňu (ten film)

Ako vidíte, je naozaj čo čítať a v tejto dobe sa to zvlášť hodí, hlavne, ak to nie je na nejakej obrazovke - treba šetriť oči trošku. Preto neváhajte a objednávajte tlačovú verziu na shop.generation.sk. Samozrejme, dá sa prečítať aj online a zadarmo hneď pod článkom.
V mene celej redakcie prajem pohodu v pohodlí domova a veľa zdaru, ak už do práce chodiť musíte. 

Róbert Gabčík

Generation magazín č. 100

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete zakúpiť na shop.generation.sk.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk