Generation 104 - Ja, Samuraj

Generation 104 - Ja, Samuraj

 

Leto sa nám pomaly ale isto preklápa do druhej polovice a žiakom sa pomaly, no isto končia päť mesačné prázdniny. Vývojári neboli pripravení na také dlhé voľno, našťastie ale v tomto teplom období stále vychádzali nové hry a hardvér, takže aj počas zlého počasia bolo čo a s čím sa hrať.

August je ten smutný mesiac, kedy sa na konci už citeľne skracuje deň a začínajú chladné noci. My hráči to od monitora alebo od telky moc nepozorujeme, no v škole nám to tak hovorili, takže na tom niečo bude. Poďme sa ale pozrieť, čo nám august priniesol do magazínu, lebo predpokladám, že všetci ste otvorili článok práve preto, nie? Takže... vrchol ôsmej generácie konzol (nie, necestujem v čase, hovorím o auguste 2020) je za nami a Sony na nás po výbornom The Last of Us Part II vytasilo katanu v podobe Ghost of Tsushima, ktorá má všetky tendencie stať sa hrou roka. V magazíne si môžete prečítať podrobnú recenziu bez spojlerov. Samozrejme, nie je to jediný článok, takže ponúkam aj taký krátky výcuc zaujímavých nadpisov:

  • Recenzie hier ako Beyond a Steel Sky, Mortal Kombat 11 aftermath alebo F1
  • Vyskúšali sme Mamibot Mopa 580, Xiaomi Redmi Note 9 Pro alebo Lamax S9 Dual
  • Pozreli sme si seriál Snowpiercer, či rozprávku Scoob!

Samozrejme, je toho viac, magazín je pomerne hrubý a navyše, kto si objedná aj fyzickú kópiu na shop.generation.sk, má možnosť si zasúťažiť o hry na playko (zatiaľ len 4 a 4 Pro), kde prvá cena je Nioh 2 a druhá a tretia cena sú... prečítajte si! Ceny do súťaže poskytol náš partner Progamingshop a my im touto cestou ďakujeme.
Prajem všetkým pekný zvyšok leta a samozrejme, príjemné čítanie.

Generation magazín č. 104

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete zakúpiť na shop.generation.sk.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk