Generation 110 – Sucho v skladoch hardvéru pokračuje

Generation 110 – Sucho v skladoch hardvéru pokračuje

 

Prvý mesiac nového roku sa niesol v znamení lockdownu. Tí, ktorí nemôžu ísť do práce zohrievali gauče obývačiek alebo kresiel pri PC. Samozrejme na starých zostavách, pretože k novým konzolám sa dostať nedá a o procesoroch AMD Zen 3, či akejkoľvek lepšej grafickej karty je škoda hovoriť (či písať)...

Zrejme nebudem jediný, ktorý sa rozhodol, že tento čas strávi prechádzaním všetkých titulov, ktoré má doma, na platinu. Ak to niekto úspešne zvládol, gratulujem, ja som nemal nervy ani na prvú hru. Potom som otvoril magazín Generation a dozvedel som sa, že hier sa testovalo pomerne veľké množstvo a dokonca do redakcie zavítali aj najnovšie grafické karty od Nvidie! Okrem toho sa dočítate:

  • Recenzia Godfall alebo Immortals: Fenyx Rising
  • Vyskúšali sme technológie RayTracing a DLSS 2.0 v Cyberpunk 2077
  • Testovali sme fanúšikovský mobil Samsung S20 FE
  • Samozrejme aj Grafickú kartu Nvidia RTX 3070

Herný svet nestojí (len často odkladá) a napriek tomu, že vo svete je, ako je, sú tu šikovní ľudia, ktorí nám prinášajú ako nové hry, tak aj zaujímavé nápady, či technológie. Škoda, že nie vždy sa k ním dá dostať, ale ako sa hovorí, trpezlivosť ti ušetrí peniaze a naserie skalperov (alebo tak nejako).

Prajem ďalší úspešný mesiac a veľa pevných nervov, do tých nasledujúcich.

Róbert Gabčík

Generation magazín č. 110

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete zakúpiť na shop.generation.sk.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk