Generation 114 – nezaprší a nezaprší   

Generation 114 – nezaprší a nezaprší  

 

Mnohí sa zrejme chytáte za hlavu po prečítaní nadpisu, no v konečnom dôsledku je to tak. Aspoň na poli technológií, kde je trh konštantne poddimenzovaný, teda čo sa zásob týka. Najhoršie je, že sa to nezlepší v blízkej dobe...

Preto je tu nové číslo magazínu Generation, ktorý je tu pre vás ako v digitálnej /bezplatnej/ verzii alebo v tlačenej, krásnej, voňavej, ktorú viete objednať na shop.generation.sk. Nakoľko je problém sa dostať k novým konzolám a grafickým kartám (či lepším procesorom), tak je práve ideálny čas na to, aby ste sa počas týchto pekných dní schovali pred slnkom a prečítali si najnovšie udalosti vo svete videohier a technológií. Okrem iného sa dočítate:

  • Recenzovali sme Biomutant alebo Resident Evil: Village
  • Testovali sme ASUS ZenBook Pro Duo 15 OLED a sluchadlá ROG Delta S
  • Videli sme Armádu mŕtvych a The Dig

Aby toho nebolo málo, v magazíne nájdete súťaž so spoločnosťou LOGITECH, takže čítajte, kupujte, listujte. Hlavne! Zostaňte zdraví a pozitívne naladení!

Róbert Gabčík

Generation magazín č. 114

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete zakúpiť na shop.generation.sk.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk