Generation 116 - už sa to kráti...

Generation 116 - už sa to kráti...

 

Našťastie, len leto. Treba uznať, že zatiaľ je naozaj pekné, takže musíme zastierať žalúzia a záclony, aby sme mohli hrať obľúbené hry, čiže ešte chvíľu vydržať a máme pokoj...

 Napriek horúčavám, klimatizácie v herných štúdiach, aj kanceláriach pre vývoj technológií krásne fungujú, takže tu máme ďalší plodný mesiac, v ktorom sme mohli otestovať nové hry, hardvér, pozrieť filmy a prečítať nejaké knihy. Ako vždy, všetko sme to skomrimovali do krásneho 3D obalu, ktorý je jednoduché otvoriť, stačí chytiť do rúk a otočiť prvou stranou. Samozrejme, teraz hovorím o tlačenej verzii, ktorá pekne vonia a dá sa zakúpiť na generation.shop.sk. Pokiaľ ale chcete čítať na PC alebo na mobile potajme v práci, dole pod článkom nájdete online verziu, stačí vybrať správnu verziu. A dôvody, prečo čítať? Tých je dosť:

  • recenzia na F1 2022, alebo Edge of Eternity
  • testovali sme ASUS TUF Gaming F15 a Lenovo Yoga 9i
  • videli sme Zabijakov osobný strážca 2

To je len malý výcuc z množstva dalších noviniek, tém, recenzií... a však to poznáte. Vždy toho je naozaj veľa. Takže mne neostáva nič iné, len vám všetkým popirať príjemné čítanie. Tak teda: Príjemné čítanie prajem... a buďte zdraví. 

Róbert Gabčík

Generation magazín č. 116

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete zakúpiť na shop.generation.sk.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk