Generation 117 – škola volá...  

Generation 117 – škola volá...  

 

Rok a pol prázdnin ubehol ako voda a školy konečne otvorili svoje brány širokej verejnosti. Z dôvodov celosvetovej pandémie je jasné, že po tak dlhej dobe, kedy sa raz išlo - raz nešlo, sa žiaci celkom tešia. Ja by som sa nečudoval, nakoľko niektorých spolužiakov nemáte šancu stretnúť mimo školy. Sú to totiž veľkí hráči! A čo robia veľkí hráči? Hrajú sa a pred spaním čítajú Generation.

Ako býva zvykom, magazín vychádza zadarminko v online forme, alebo sa dá kúpiť za pár dukátov na stránke shop.generation.sk. Ja som stará škola (možno nie ako tá vaša budova s opadávajúcou omietkou), takže preferujem tlačenú verziu. Pekne vonia a nevadí jej aj výpadok elektriky. Takže, keď sme si toto ujasnili, poďme sa pozrieť, čo v najnovšom čísle nájdeme:

  • Hrali sme Chernobylite a Ghost of Tsushima: Iki Island
  • Testovali sme Lenovo Think Book 15p a GIGABYTE GeForce RTX 3080 Ti Vision OC
  • Videli sme Free Guy a Suicide Squad: Samovražedná misia

Samozrejme, toto nie je všetko. Na takmer sto stranách nájdete nespočetné množstvo recenzií a článkov z technologického sveta, takže hop sa do toho!

Ja vám môžem len popriať príjemné čítanie a zakončím to obligátnym – buďte zdraví.

Róbert Gabčík

Generation magazín č. 117

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete zakúpiť na shop.generation.sk.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk