Februárové číslo Gamesite magazínu sa nám predstavuje

Po jedničke následuje dvojka a preto aj my prichádzame s druhým číslom herno-lifestylového Gamesite magazínu. Magazín je ešte stále čerstvý, keďže ešte len pred pár hodinami sa robili posledné úpravy a zmeny. Tak neváhajte a vrhnite sa do čítania.

 

Gamesite Magazín #002

 

 

Keďže Február bol mesiacom nového handheldu s názvom PS VITA, prinášame vám recenziu na samotný handheld, prvé pohľady na spŕšku hier, ktoré vyšli s vydaním konzoly a dokonca jednu z nich sme stihli pre vás aj zrecenzovať. Určite je kopec z vás aj milovníkmi filmov a je možné, že v zakúpených diskoch by ste chceli mať lepší prehľad, ako tomu bolo doteraz. Prichystali sme pre vás v spolupráci FDB.CZ darček v hodnote 15 eur. Áno, darček dostane každý, kto sa rozhodne ponuku využiť. V magazíne nájdete viac o tom, ako získať veľmi jednoducho zdarma licenciu na SeznamDVD, ktorý vám prinesie prehľad a poriadok vo vašej zbierke filmov.

Tak ako je u nás zvykom prinášame vám pravidelnú súťaž, dokonca dve. V jednej si zasúťažíte o 5 hier od spoločnosti COMGAD a v druhej..... ale čo budem všetko prezrádzať, určite to neujde vašej pozornosti v samotnom magazíne.

Tento mesiac sme sa trošku rozrástli a keďže nie sme tlačené periodikum, nie je pre nás problém mesačne počet strán korigovať, či už smerom hore, alebo dole, v závistlosti podľa možností, ktoré sa nám v danom mesiaci vyskytnú. Verím, že obsah tohto čísla vám bude postačovať k tomu, aby sme vám priniesli na pár hodín zaujímavé čítanie a zábavu. Nebude chýbať pár februárových vychytaných februárových noviniek, samozrejme nejaké to preview, recenzie hier, HW, mobilných zariadení, a filmov.

Magazín stále formujeme, a stále prechádza určitým spôsobom vývoja, ktorý sa ani v nasledujúcich mesiacoch nezastaví na bode mrazu, ale stále sa budeme snažiť priniesť vám niečo nové, zaujímavé z herného života. Formujeme ho však aj na základe vašich názorov, ktorým sme nesmierne radi a ktorých prišlo naozaj v hojnom počte a ostali sme aj my prekvapení, koľkým sa prvé číslo páčilo. Vyberiem len zopár z nich, ale chceli by sme aj ostaným poďakovať za reakcie, či už kladné, alebo záporné.

Citujem a ponechávam v pôvodnej forme:

"Jediny emagazin, ktory vo mne zanechal dostatocny dojem, aby som si ho zapamatal je Sector magazin. Ten je podla mna na velmi vysokej urovni. Ale urcite ocenujem aj Gamesite magazin, ktory ma velmi prijemne prekvapil. Najma rozsahom, ktory je na zacinajuci e-magazin uplne super. Tesim sa na dalsie cislo."

"áno s nejakými e - magmi som sa už stretol hlavne vo forme pdf ale ten GAMESITE magazín sa vám naozaj vydaril . Graficky je na tom skvele :) a to tie e - magy : MAXIM , NATIONAL GEOGRAPHIC , PC WORLD . . ."

"Časopis CHIP. Magazín GAMESITE se mi líbil více, protože je to krásně čitelné a vůbec to není přeplácené jako časopis CHIP."

"Poznám Sector e-mag , po grafickej stránke sa to s GS e-magom nedá ani porovnávať , úvodná stránka mi pripadá ako robená v skici . Obsahovo sú na rovnakej úrovni , u GS sa mi páči že nedávate len herné témy . "

"Tak napríklad Score, LEVEL. Gamesite magazín - zaujali ma zaujímavé články, pekný dizajn. Určite bude mať SCORE a LEVEL novú konkurenciu."

"Ano, jedná se například o časopis Sector. Oproti Gamesite magazínu je o něco delší a je vidět, že mají s tvorbou časopisu větší zkušenosti ale jinak mají přibližně stejnou kvalitu."

"Stretol som sa iba s jedným, ktorý sa venoval hrám na platforme PlayStation. Bol som jedným z jeho členov redakcie. Volal sa WoPS a spolupracoval s redakciou PC Space. Porovnať ? porovnávať to nemusím tento Váš vyzerá naozaj úchvatne a je vidieť že na ňom pracujú profíci ako sa patrí. Ten náš bývalí bol len amatérsky online magazín, ktorý však s veľkým začiatočným úspechom skončil nepochopiteľným zastavením šéfa, ktorý to viedol. Každopádne čo bolo to bolo je tu Gamesite Magazín a fandím mu ;) vyzerá nádherne a keby sa dal rád by som si ho aj zakúpil v tlačenej forme čo je však na dnešnú dobu asi nereálny sen :) len tak ďalej I ¦ Gamesite ! :)"

Keďže nám prišlo pár stovák vašich názorov, a nie sme schopní ich takto vštky publikovať, tak ako pár z nich.

Na záver by som znova chcel poďakovať za priazeň a čísla, ktorými ste nás poctili. Prvé číslo magazínu si stiahlo, prezrelo, v PDF, alebo flash verzii skoro 6000 čitateľov. Pre nás je to krásne číslo, keďže šlo o prvé číslo. Mnohí z vás si želali, aby sme vychádzali aj v tlačenej forme, avšak bohužiaľ to nieje v našich silách.

  Stiahnuť PDF verziu pre PC a tablety (16,70 MB)  Stiahnuť PDF verziu pre smartphony (7,85 MB)

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk