Jarné číslo Gamesite magazínu je vonku!

Marec. Väčšinou tento mesiac prináša v prírode budenie zo zimného spánku, prináša nám každý rok pocit, že vždy môže byť život krajší. Tentoraz prichádzame s marcovým číslom Gamesite magazínu tak troška s jarným nádychom. Túto atmosféru umocňuje aj skvelá hopsačka Rayman Origins, z ktorej sme na titulku umiestnili jeho hlavného protagonistu.

 

Gamesite Magazín #003

 

Magazín prebehol ešte viacerými grafickými úpravami, ktoré, pevne dúfam, prinesú kvalitnejšie prevedenie a väčšiu prehľadnosť v článkoch. V ďalšej novinke, ktorú si viacerí zrejme všimnete, je spoločnosť Mission Games s.r.o. ktorá pod svoje krídla zobrala všetky Gamesite.sk projekty. K ním patrí aj Gamesite magazín. Ak vás táto zmena viac zaujíma, určite si vypočujte náš pravidelný GamesiteNews, ktorý pre vás pripravujeme na nedeľu 1.4. V tomto GamesiteNews vám o zapojení spoločnosti prezradím viac. Okrem recenzií, preview a pravidelných článkov sme pre vás po novom pripravili sekciu hardvérových a herných noviniek s ktorými sa budete stretávať pravidelne každý mesiac.

Ďalšou novinkou v tomto čísle je navýšenie počtu strán. Zatiaľ sme sa zastavili na počte 106. Taktiež si tento mesiac budete môcť zasúťažiť AŽ v troch súťažiach, v ktorých môžete vyhrať 11 suprových cien. Verím a pevne dúfam, že zmeny, ktoré nastali po druhom čísle, neboli až tak drastické, ale naopak dopomôžu ku skvalitneniu výstupu práve k vám, našim čitateľom.

  Stiahnuť PDF verziu pre PC a tablety (15,51 MB)  Stiahnuť PDF verziu pre smartphony (9,06 MB)

 

Výhercom v súťaži o 4GB Flash LENOVO sa stáva používateľ s emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., ktorého budeme kontaktovať aj osobne.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk