Nové správy o Falloute 4: Bethesda uviedla fámy na pravú mieru

 

Sad Vault BoyPod slovom Fallout si veľa ľudí predstaví rádioaktívny spad, ale hernej komunite pred očami okamžite vyvstane legendárna post-apokalyptická séria, ktorá začala ako izometrické RPG v zničenom svete a s dielom Fallout 3 sa z nej stala veľmi obľúbená FPS/RPG. Od vydania posledného dielu Fallout: New Vegas ubehli už štyri roky a herná komunita sa stále nevie dočkať pokračovania tejto série.

Štúdio Bethesda, ktoré túto sériu revitalizovalo, prinieslo do nového tisícročia a pravého 3D, na novej hre podľa všetkého stále pracuje, nikto ale nevie ako intenzívne, alebo aké plány s ňou má a to aj napriek všetkým "uniknutým" informáciam, registrovaným ochranným známkam a doménam alebo zbožným prianiam hráčov. Veľa milovníkov post-apokalyptického sveta sa po zistení, že Bethesda plánuje navšťíviť Game Awards 2014, už-už začínalo tešiť, hlavne keď hostiteľ Geoff Keighley prezradil, že počas tejto akcie bude predstavených 12 nových hier od rôznych štúdií, nanešťastie, stále nemáme pre hráčov dobré správy.

Twitter Pic

Ako je vidieť na obrázku vyššie, Bethesda radšej všetkých vyviedla z omylu a cez správu na Twitteri upresnila, že ich účasť na piatkových Game Awards 2014 má účel iba podporiť štúdio Machine Games, ktorého titul Wolfenstein: The New Order rozvíril tento rok vody hernej komunity a získal si množstvo fanúšikov. Takže Fallout 4 sa zatiaľ nekoná a fámy, nepotvrdené informácie a úniky môžu hráčom naďalej veselo motať hlavy.

Zdroj:  vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk