Gamesite.sk mení systém hodnotenia hier

Gamesite.sk mení systém hodnotenia hier

 

Každá redakcia má pred sebou ťažké rozhodovania, ktoré ovplyvňujú budúcnosť webu a Gamesite.sk nie je výnimkou. Zakomponovávanie nových formátov, odstraňovanie nefungujúcich a ďalšie experimentovanie je častým javom s ktorým sa vy, naši čitatelia, počas čítania stránky bežne stretávate. Všetko je však robené s cieľom poskytnúť vám čo najlepší prehľad, najlepšie informácie a najlepšie recenzie na ktoré sa budete môcť spoľahnúť.

Dlho sme v redakcii dumali na tým, či je klasické číselné hodnotenie v dnešnej dobe funkčné a či vystihuje všetko, čo recenzent v recenzii povedal. Hlavnými prvkami číselného hodnotenia sú bez debaty jeho konzistentnosť v rámci celého webu a využitie celej škály hodnotenia. Bohužiaľ obe tieto prvky boli často narúšané, čo nie len na Gamesite.sk ale aj na ostatných weboch vedie k posmeškom, že pre recenzentov je priemerom číslo 7 a všetko čo je pod tým nestojí za zmienku.

 

Preto sme sa v redakcii rozhodli, že prenesieme viac hodnotiaceho aspektu textu na text, ktorý bude tým pádom obšírnejší a práve ten vám vysvetlí v čom je daný titul dobrý v čom naopak slabší a ako si stojí v porovnaní s hrami rovnakého žánru. K tomu bude pripojené jednoduché hodnotenie pozostávajúce z piatich možných hviezdičiek, pričom bude platiť, že čím viac hviezdičiek, tým kvalitnejšia hra.

Prvou hrou, ktorá dostala hodnotenie nového typu je Deathtrap

Veríme, že táto zmena prinesie žiadanú konzistentnosť, prinesie vám komplexnejšie zhodnotenie, aby ste vo výsledku dostali presne takú informáciu, akú o hre potrebujete. Iba pripomínam, že podobne ako herný web Gamesite.sk, prešli na nový systém hodnotenia aj filmový portál Moviesite.sk a knižný portál Booksite.sk

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk