Zdrojový kód portálu CoD ukrýva tajomstvá o novom titule

Zdrojový kód portálu CoD ukrýva tajomstvá o novom titule

 

Ani štúdio Treyarch, ani vydavateľ Activision neprezradili o Black Ops 3, takmer nič, okrem toho, že potvrdili, že ide o pripravované pokračovanei série Call of Duty. V tlačovej správe povedal Activision, že viac noviniek bude vydávaných pred celkovým predstavením 26. apríla a ako sa to zdá, mysleli to vážne. Keďže je herná komunita a internet plný šikovných ľudí, tak viacerým neušlo, že v zdrojovom kóde portálu callofduty.com sa skrývajú nečakané tajomstvá.

Týmito tajomstvami, je pred-pripravený text, hovoriaci o pripravovanom titule. Celý preložený text znie takto "Call of Duty: Black Ops 3 je prvým titulom pre next-gen hardvér (týmto má Activision asi na mysli Xbox One, Playstation 4 a posledných pár rokov herných PC zostáv) z kritikmi obľúbenej série Call of Duty. Vyvinutá štúdiom Treyarch, ktoré získalo množstvo cien za vytvorenie dvoch z najhrávanejších Call of Duty hier. CoD: Black Ops 3 hráčov zasadí do temnej, pokrútenej budúcnosti, kde sa zrodila nová generácia vojakov Black Ops a kde sú hranice medzi našou vlastnou ľudskosťou a technológiou, ktorú sme vytvorili, aby sme ostali krok pred nepriateľmi, rozmazané. Vo svete, kde je špičková vojenská robotika definíciou vedenia vojny. S troma jedinečnými hernými módmi: Kampaň, Multiplayer a Zombie, ponúkne fanúšikom tento titul doteraz ten najambicióznejší Call of Duty zážitok."

Všetko to znie veľmi peknem, ale trochu nám to pripomína sériu Deus Ex. Ako si všimol portál Polygon v tomto článku, správy štúdia Treyarch z poslednej doby často spomínajú témy ako je "biohackovanie", implanotvateľné technológie a laserové zbrane, všetko súvisiace s podobnou budúcnosťou, o akej pojednávajú predošlé riadky. Ak by vám nestačilinavyše sa v poslednej dobe objavujú "novinky", ako, podľa všetkého, oficiálny obrázok z Black Ops 3, na ktorom je opancierovaný vojak napodobňujúci pózu vojaka z obálky pôvodného titulu Black Ops.

BO3

Zdroj:  pcgamer.com

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk