(UPDATE) Square Enix nakoniec fanúšikov netrolovalo

(UPDATE) Square Enix nakoniec fanúšikov netrolovalo

 

Pred pár dňami sme vám priniesli informáciu o záhadnej webstránke teasujúcej novú hru od Square Enix. Vzhľadom na obrázok vesmíru, písmená ST R a čísla 0101, ktoré v binárnom kóde znamenajú číslo 5, mnohí sa začali domnievať, či spoločnosť konečne nevypočula prosby fanúšikov a nerozhodla sa priniesť Star Ocean 5. Dnes ale nádeje pomaly upadajú, pretože stránka odhaľuje tajomný kód.

UPDATE Star Ocean V sa stáva realitou! Hra bola ohlásená v týždenníku Famitsu, vyjde na PS3 a PS4. Oficiálne sa hra predstaví zajtra.

Pôvodná správa Zo ST R sa stalo START a z čísel 0101 sa vykľul dátum 2015 04 15. Square Enix si teda pravdepodobne len pohralo s hráčmi a na zajtra plánuje niečo úplne iné. Stále sú to len nepotvrdené dojmy, tak nakoniec tu pre Star Ocean 5 nádej predsa len existuje. Na druhej strane, vždy, keď sa spoločnosť rozhodla niečo teasovať podobným štýlom, vzišla z toho v úvodzovkách len nejaká mobilná hra. Spomeňte si napríklad na zatiaľ posledný podobný titul Final Fantasy: Record Keeper.

Zdroj:  Gematsu

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk