Vítame vás na Gamesite.sk 4.0

Vítame vás na Gamesite.sk 4.0

Web Gamesite.sk a ďalšie projekty vrámci MissionGames si tých niekoľko rokov od svojho vzniku prešli mnohými zmenami, ktoré mali vám, čitateľom, poskytnúť čo možno najlepšie možnosti pre zabezpečenie prehľadu v hernom svete. Pri hľadaní tej správnej cesty sme vyskúšali smer komplexnosti v podobe GS Klubu, ktorý bol spustený v roku 2011, zakomponovania blogov v roku 2012 či masívnej zmeny vzhľadu a usporiadania stránky, taktiež v roku 2012.

No kvôli masívnemu rozširovaniu sociálnych sietí a prostredníctvom ďalších vplyvov sme zistili, že vytvoriť masívnu komunitu založenú na vlastnom systéme je v dnešnej dobe rýchlosti a prehľadnosti absolútne neefektívne.

Preto sme sa rozhodli o prepracovanie dizajnu Gamesite.sk v jeho novej verzii, 4.0, ktorú sme práve spustili. Niečo o tom, akým smerom sa budeme uberať, napovedala pravdepodobne aj nedávna zmena systému hodnotenia, ktorá taktiež smerovala k väčšej jednoduchosti. Tak aj nová verzia vášho obľúbeného portálu prichádza s veľkými zmenami za účelom prehľadnejšieho zobrazovania a vďaka zakomponovaniu systému Disqus pre komentáre nebude na stránke nutná žiadna registrácia, takže budete môcť komentovať anonymne, alebo pomocou svojich účtov na sociálnych sieťach (Facebook, Twitter, Google+...). Okrem toho sme zrušili aj chat, kvôli jeho nízkemu využitiu v praxi.

Veľkou výhodou nového webu je aj jeho lepšia podpora pre rôzne veľkosti zobrazovacích zariadení, či už monitorov alebo aj tabletov a smartfónov. Okrem toho sme nedávno ohlásili, že aplikácia Gamesite.sk je už dostupná v beta verzii pre operačný systém Android a po jej vyladení a spustení plánujeme aj prípravu tejto aplikácie pre systém iOS.

Prehľadnosť na hlavnej stránke by mala zabezpečiť rôzna veľkosť pre jednotlivé novinky a recenzie, alebo ďalší pravidelný obsah, ktorý zahŕňa dvojtýždenník Gamesite News a všetko, do čoho sa v budúcnosti pustíme.

Uvedením novej verzie Gamesite.sk sa ale naša práca nekončí, práve naopak. Postupne sa bude pracovať na Databáze hier. Tá vám po spustení bude schopná poskytnúť komplexné informácie o vašej obľúbenej hre, vrátane odkazov na novinky a recenzie, ako aj možnosť ohodnotiť hru.

V mene redakcie Gamesite.sk dúfam, že sa vám tieto zmeny páčia a že nám ostanete aj naďalej verní a v prípade, že máte ľubovoľné pripomienky k vzhľadu a ďalším aspektom nového dizajnu stránky, nebojte sa nás kontaktovať.

S pozdravom,

Dominik Farkaš

Šéfredaktor Gamesite.sk

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk