Take-Two registruje domény pre Mafia 3: Poznáme prvé, exkluzívne detaily z hry!

Take-Two registruje domény pre Mafia 3: Poznáme prvé, exkluzívne detaily z hry!

Špekulácie o vývoji tretieho pokračovania mafiánskej ságy môžu znova začať naplno.

Používateľ webu NeoGAF známy pod nickom "ekim" objavil vďaka stránkam Daily Changes echo o zaregistrovaní štyroch domén spoločnosťou Take-Two Interactive. Ide konkrétne o mafia3thegame.com, mafiaiiithegame.com, mafiathree.com a mafiathreethegame.com. Mafia 3 mala pôvodne vyjsť ako launch titul pre PS4 a XONE v roku 2012, no to sa nestalo a po hre akoby sa zľahla zem. Stojaté vody nádejí neskôr rozvírilo až prehlásenie dabingového herca zo začiatku tohto roka na Twitteri.

Aby toho nebolo málo, len pred niekoľkými dňami na internet prenikli prvé nepotvrdené správy o detailoch hry. Mafia 3 by mala byť predstavená na Gamescome, pričom vyjsť by mala už budúci rok na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Príbeh hry by mal byť zameraný na gangstrov v meste, ktorí sa snažia prežiť a vydobiť si dominanciu nad ostatnými. All Games Beta reportuje, že Take-Two najalo troch hercov narodených v Louisiane, ktorí by sa mali zhostiť úloh troch gangstrov - Tonyho, Franklina a Mickeyho.

Tony je Talian narodený v Louisiane a v hre ho vidíme ako 30-ročného. Je rozhodný, rád veci organizuje a stará sa o športové stávkovanie. Tony je typickým príkladom príslovia "tichá voda brehy myje", pretože aj keď je skôr nenápadný a tichý, nemá vôbec problém niekomu ublížiť. Franklin je tiež z toho istého mesta a má niečo po 20-ke. Jeho charakter je opísaný ako rozhodný a schopný dotiahnuť veci do konca. Taktiež je veľmi lojálny k ľuďom, ktorí sú mu blízki. Nakoniec Mickey je v rovnakom veku ako Franklin a je taktiež Talian ako Tony. Mickey by mal byť veľmi zhovorčivý.

Hlavné úlohy tu ale znova bude tvoriť dvojica Vito a Joe. Hra by sa mala odohrávať v otvorenom svete mesta New Orleans. Obrázok vyššie by mal byť oficiálnym obalom hry, 2K Games ale nič z toho ešte nepotvrdilo. O Mafia 3 by sme sa mali vraj viac dozvedieť už v najbližších týždňoch.

Zdroj: IGN, Latinos Post

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk