Nová doména od Segy naznačuje možný vývoj Warhammer 40k: Dawn of War 3

Nová doména od Segy naznačuje možný vývoj Warhammer 40k: Dawn of War 3

 

Pripravuje štúdio Relic Entertainment tretí diel fenomenálnej strategickej série?

Používateľ Redditu xblood_raven upozorňuje, že si Sega zaregistrovala novú doménu www.dawnofwar3.com, čo by mohlo naznačovať eventuálnu existenciu tretej časti všeobecne vysokohodnotenej série Dawn of War od Relicu. Samotná stránka zatiaľ ešte neexistuje a tak je vhodné sa opýtať, či nejde len o bežnú prevenciu pred "ukradnutím" názvu, čo sa už stalo mnohokrát. Mnohokrát sa na druhej strane stalo aj to, že takto registrovaná doména naozaj časom odhalila vývoj konkrétnej hry.

Xblood_raven ale nepostrehol detaily domény. Stránka GoDaddy totiž odhaľuje, že doména bola zaregistrovaná už pred celými 7 rokmi, presne 11. 2. 2008. Nevešajte ale hlavy, používateľ mal predsa len v niečom pravdu, pretože sa s doménou pred časom skutočne manipulovalo. Konkrétne 26. 3. 2015 ju nejakým spôsobom updatoval George Bueno, manažér systémov a sieťových operácií spoločnosti Sega. V detailoch sa je tiež možné dočítať, že uvedený email registrujúceho odkazuje na IT oddelenie štúdia Relic Entertainment.

Máme sa teda začať tešiť na Warhammer 40 0000: Dawn of War 3? Zatiaľ sú to len dohady, no tie stoja na reálnych základoch. Ak bude hra ohlásená, bude to pravdepodobne až o mesiac na nemeckom Gamescome.

 

Zdroj: PC Gamer, Reddit, Worth Playing, Whois Lookup

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk