Chcete vytvoriť vlastnú hru? Najnovší Humble Bundle vám s tým pomôže

Chcete vytvoriť vlastnú hru? Najnovší Humble Bundle vám s tým pomôže

 

Zľavové kupóny, balíčky plné obsahu či dokonca rovno licencie na softvér, vďaka ktorému si aj vy môžete vytvoriť vlastnú hru: Toto všetko a ešte viac ponúka Humble Game Making Bundle.

Stačí vám iba jeden dolár na to, aby ste si zakúpili prvú časť balíčku. Tá obsahuje hneď tri herné enginy, ktoré nevyžadujú znalosti programovania, a tak sa v nich ľahko zorientuje úplne každý. Ďalej je to 90% kupón na RPG Maker, balíček obsahujúci predlohy pre váš titul, či hneď niekoľko hier od iných nezávislých vývojárov.

Ak si priplatíte a prekonáte priemernú platbu, ktorá je teraz na hranici 10,84 dolára, dostanete ďalšiu obrovskú porciu nástrojov ako je RPG Maker VX Ace Deluxe Edition či program na tvorbu postáv. Opäť nechýbajú nejaké tie nezávislé tituly.

Posledná časť balíčka, na ktorú potrebujete zaplatiť aspoň 12 dolárov, obsahuje profesionálny engine, programy, vďaka ktorým rozhýbete vaše charaktery, alebo ich správne nasvietite, ďalší obrovský balíček s predlohami a taktiež ďalší nezávislý titul. Ak to teda myslíte s tvorbou hier aspoň trochu vážne, 12-dolárovú investíciu určite neoľutujete. Obzvlášť ak je celková hodnota tohto balíčku takmer dve tisíc dolárov.

Zdroj: humblebundle.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk