Koniec pochybným hrám so superhrdinami? Marvel plánuje veľkú zmenu

Koniec pochybným hrám so superhrdinami? Marvel plánuje veľkú zmenu

 

Žijeme v časoch, kedy superhrdinovia ovládajú plátna kín. DC aj Marvel produkujú úspešné snímky, ktoré dívákov bavia a pozitívne sú aj kritické ohlasy. Ale čo sa týka hier, kvalita je úplne iná.

S výnimkou Batmana už roky nevyšla kvalitná hra so superhrdinami - naposledy boli komerčne úspešné Spiderman 1 a 2 v časoch pôvodného PlayStationu. Niet sa čomu čudovať, hry ako Ironman, Hulk či Wolverine prepadák snažiaci sa priživiť na filme, či novšie spidermanovky boli všetko nízkorozpočtové tituly, na ktorých pracovali pomerne neznáme firmy. Navyše prioritu mali mobilné platformy. To sa má ale zmeniť.

Stránka Bleeding Cool na Comic-Cone v San Diegu vyspovedala producenta Marvel Games Mika Jonesa, ktorý sa vyjadril, že menia svoju politiku. Konkrétne povedal, že chcú priniest kvalitný titul na konzoly, pričom ale pochopili, že vydať plnohodnotný AAA titul chvíľu trvá. Vyjadrenie sa síce týkalo iba konzol, nepochybne ale nezabudnú ani na počítače. Uvedomili si vraj, že menej je viac, majú konkrétny plán a už budúci rok sa zrejme dočkáme viacerých ohlásení.

To nás, samozrejme, teší a prvou lastovičkou by mohla byť v apríli ohlásená Marvel hra od TellTale Games, naplánovaná na rok 2017, o ktorej však zatiaľ viac informácií nie je. Dlhú chvíľu si tak môžete spríjemniť na Vianoce Lego Avengermi alebo MMO hrou Marvel Heroes.

Zdroj: metro.co.uk

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk