Aj celebrity sa radi bavia: 15 známych osobností, ktoré obľubujú videohry

Aj celebrity sa radi bavia: 15 známych osobností, ktoré obľubujú videohry

 

Počítačové a konzolové hry sú čoraz populárnejšie. Niektoré dokonca natoľko, že sa v samotnej hre objaví nejaká ta celebrita, ktorú poznáme z nášho obľúbeného filmu či seriálu. Tu je aspoň 15 z nich.

1. Mila Kunis

Táto tmavovlasá krásna herečka okrem hrania v romantických komédiach má rad aj hry ako Call of Duty alebo World of Warcraft. Okrem počítačových hier je vraj ešte závislá na mobilnom titule Candy Crush Saga.

 

2. Henry Cavill

Herec, ktorý si zahral rolu Oceľového muža. Skoro o ňu prišiel, keď zmeškal telefón od režiséra Zacka Snydera, lebo hral World of Warcraft. Našťastie Zack zavolal ešte raz a Henry rolu dostal.

 

3. Justin Bieber

Aj všetkými hejtovaný Justin ako množstvo mladých chalanov hráva hry. Jeho vášňou je Call of Duty: Black Ops, Mario Kart a séria HALO.

 

4. Megan Fox

Ďalšia sexbomba, ktorá hráva hry a nie hocijaké. Jej obľubenou je Mortal Kombat. Tvrdí, že jej mozog pracuje zároveň s hrou a dokáže sa tak odreagovať, navyše je v tom vraj dobrá. Veď kto by si nechcel s Megan zahrať Mortal Kombat z pohodlia gauča?

 

5. Eminem

O Eminemovi sme mohli tušiť, veď jeho pesničky boli použité v Call of Duty: Black Ops aj Ghosts, ktoré si neskôr sám obľúbil.

 

6. Zac Efron

Herec okrem lámania dievčenských sŕdc najradšej kosí nepriateľov v jeho obľúbenej hre HALO.

 

7. Snoop Dogg

Už len rapperov štýl "smoke weed every day" poukazuje na to, že by mohol vlastniť nejakú tu konzolu, na ktorej hrá, keď sa nudí. Najradšej si zahrá hocijakú gangsterku alebo už spomínané Call of Duty.

 

8. Jack Black

Aj tento šoumen si rád zahrá. Naposledy podľa neho vytvorili hlavného hrdinu hry Brütal Legend, ktorého aj sám nahovoril.

 

9. Robin Williams

Úžasný človek, ktorý nás už bohužiaľ opustil, pri hrách strávil dosť svojho času. Zašlo to až do momentu, kedy svoju dcéru pomenoval Zelda - podľa Nintendo titulu The Legend of Zelda. Okrem toho hrával aj World of Warcraft a Call of Duty. Zdá sa, že tieto dva tituly sú u celebrít obľubené. 

 

10. Seth Rogen

Herec a režisér má v obľube hlavne staré klasické arkádovky.

 

11. Michael Phelps

Plavec svetovej triedy, ktorý má aj svoju vlastnú hru pre Xbox Kinect. Prezradil však, že týždenne strávi pri Call of Duty okolo 30 hodín.

 

12. Rosario Dawson

Ďalšia predstaviteľka nežného pohlavia, ktorá sa rada zahrá. Hráva prevažne na konzole.

 

13. Jerry O'Connel, Will Arnet, Justin Theroux a Jason Bateman

Títo herci sa stretávajú a hrávajú sa spolu na Xboxe.

 

14. Daniel Craig

Obľubuje si zahrať po náročnom dni, keď vyjde z posilňovne. Najradšej má akčné hry, no nie až príliš násilne. Prezradil, že po hodine sa cíti "dirty" (špinavý). Napríklad v GTA: Vice City ukradol 18 áut a až potom si povedal, že má dosť.

 

15. Conan O'Brien

Americký komik, ktorý začal hrávať hry v svojom programe pod titulom Clueless Gamer.

 

Zdroj: ranker.com,gamesradar.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk