Lenovo predstavuje VIBE ON, smartfón VIBE Shot už v predaji

Lenovo predstavuje VIBE ON, smartfón VIBE Shot už v predaji

 

Lenovo dnes oznámila uvedenie VIBE ON, novej a živej identity kampane, ktorá je zameraná na posilnenie globálneho povedomia o jej smartfónoch a zároveň oznámila, že po predstavení na MWC v Barcelone v marci 2015, začne svoje VIBE Shot smartfóny distribuovať od druhej polovice augusta 2015.

VIBE ON

VIBE ON je nadstavbou ústrednej hlavnej pozície značky Lenovo, ktorá vychádza z kréda, že život odmeňuje tých, ktorí sa nikdy nezastavia.
So zameraním predovšetkým na generáciu millenials, prísľub značky VIBE ON sa snaží pomôcť jednotlivcom, aby šli svojou vlastnou cestou tým, že im poskytne smartfóny s najnovšou technológiou a funkciami, na ktorých im záleží a pritom v cene, ktorú by nečakali.

“Smartfóny sú hybnou silou vytvárajúcou pre mnohých digitálnu a všetko zahŕňajúcu budúcnosť, ale zatiaľ nie sú pre všetkých dostupné,” uviedol Marek Tóth, obchodný zástupca pre segment malého a stredného podnikania. “My v Lenovo chceme spochybniť všeobecný názor, že prémiový automaticky znamená drahý a exkluzívny. Preto je VIBE ON nielen slogan pre millenials, aby sa dosiahlo to, čo je pre nich dôležité, ale taktiež vyjadruje naše odhodlanie a záväzok, že špičkové inovácie a prémiové technológie budú dostupné, aby sme im tak pomohli dosiahnuť ich ciele.”

Filozofia dizajnu, ktorá stojí za Lenovo VIBE sériou smartfónov, je stelesnená v rámci troch hlavných produktových pilierov – bezproblémový zážitok z fotografovania, vylepšené možnosti multimédií a prispôsobivé VIBE užívateľské rozhranie. Skvelým príkladom je najnovší Lenovo VIBE Shot, ktorý ponúka to najlepšie z oboch svetov tým, že spája prémiový 4G smartfón s vysoko výkonným fotoaparátom, ktorý obsahuje pokrokový "prosumer" hardvér ako aj funkcie, ktoré začínajúci aj ostrieľaní fotografi budú milovať.

Odvážne a živé VIBE ON označenie bude kompletne integrované pre smartfón biznis, aby sa zabezpečili bezproblémové spotrebiteľské zážitky - od reklamy po obaly a príslušenstvo pre VIBE ON užívateľské rozhranie.

VIBE Shot

Smartfón VIBE Shot s 5.0” Full HD obrazovkou sľubuje to najlepšie z oboch svetov, spájajúc vynikajúci fotoaparát s prémiovým smartfónom a je šitý na mieru tak pre nadšených amatérskych fotografov, ako aj pre dôvtipných návštevníkov spoločenských udalostí, ktorí milujú štýlový dizajn. Vďaka Lenovo VIBE Shot užívateľom už nikdy neujde žiadny záber výnimočných momentov, ktoré prináša život.

VIBE Shot je vybavený dedikovaným tlačidlom spúšte, ktoré je možné použiť na okamžitú aktiváciu funkcie fotoaparátu, aby ste zachytili dokonalý záber. Jeho zabudovaný systém infračerveného automatického zaostrovania (AF) je dvojnásobne rýchlejší ako konvenčné automatické zaostrovanie1, pričom trojfarebný LED blesk sa postará o realistickejšie odtiene pleti – prvý krát použitý v smartfóne.

Na druhej strane, výnimočný výkon pri slabom osvetlení a jasnosť pri záberoch v tmavších interiéroch alebo v noci podporuje BSI snímač 16:9 a technológia optického stabilizátora obrazu (OIS) zabezpečuje menej rozmazania, keby sa fotoaparát náhodou pohol alebo zatriasol.

Zapnutím prepínača môžu užívatelia jednoducho prepínať medzi automatickým a profesionálnym režimom fotoaparátu. Pri zameraní sa na začínajúcich nadšencov fotografie je výraznou črtou automatického režimu funkcia Smart Composition, ktorá spája automatickú detekciu scenérie a prináša priamo na displeji aj návod ako "zamerať a fotiť". Profesionálny režim, na druhej strane, prináša nadšencom manuálne ovládanie, ako napr. clony, rýchlosti spúšte a ISO nastavenia, čo umožňuje bezmedzné kompozície, aby dali priestor svojej kreativite. Ďalším svetovým prvenstvom je funkcia panoramatických selfie záberov, s ktorou môžete urobiť tri selfie zábery a spojiť ich do jedného, s viacerými ľuďmi.

VIBE Shot drží v svižnom stave osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 615, ktorý je zostrojený pre plnenie viacerých úloh naraz, ale zároveň je výnimočne energeticky efektívny. S 3GB RAM pamäťou, dopĺňajúcou tento výkon a 32GB zabudovaným úložiskom, rozšíriteľným až do 128GB pomocou microSD karty, môžete mať svoje fotografie stále so sebou. S podporou 4G / LTE pripojenia môžu užívatelia očakávať to najplynulejšie surfovanie na webe ako aj zážitky z online hier.

Okrem vynikajúcich záberov smartfón VIBE Shot vyžíva prvotriedne materiály, pýši sa plne hliníkovým vonkajším rámom a navyše aj sklom Corning Gorilla na prednej aj zadnej strane. S hrúbkou sotva 7,6mm VIBE Shot vkĺzne do akéhokoľvek vrecka bez toho, aby vznikla nevzhľadná hrča. Je dostupný v karmínovej červenej, perlovej bielej a grafitovej šedej, aby mohli odrážať odlišné osobnosti a digitálne životné štýly svojich užívateľov.

Lenovo VIBE Shot bude dostupný u všetkých partnerských maloobchodných predajcov Lenovo smartfónov od druhej polovice augusta 2015 v cene 399 EUR s DPH.

Zdroj: Lenovo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk