Nové auto Mad Maxa ožilo a vyzerá naozaj nadupane

Nové auto Mad Maxa ožilo a vyzerá naozaj nadupane

 

Zaujímalo vás už niekedy, ako by vyzerali dopravné prostriedky zo sveta videohier v reálnom živote? Nehovoríme teraz síce o intergalaktických krížnikoch, ani samohybných strojoch času, ale srdce každého milovníka rýchlych a nevšedných áut určite poteší video z pera Avalanche Studios, ktoré stojí za hrou Mad Max, a ich funkčného zobrazenia Maxovho Magnum Opus.

Už dávnejšie sa na internete objavili videá a trailery z tejto hry, ktoré ukázali, že hlavný hrdina, Max Rockatansky, príde hneď na začiatku svojej hernej púte o svoj verný Interceptor. Keďže má ale Max prezývku šialený a nie pokojný alebo zábudlivý, tak sa rozhodne postaviť si ešte lepšie približovadlo s cieľom natrhnúť všetkým svojím nepriateľom šos.

Za touto tonou aj niečo plechu stojí v prvej rade Daniel Persson, hlavný umelec pre tento titul, a v druhej, rovnako dôležitej, garáž West Coast Customs. Čo má ale WCC, ktoré stojí za projektami ako ružový Bentley pre Paris Hilton, SUV od Cadillacu pre Justina Biebera, alebo množstvo výstredných projektov pre šou Pimp My Ride? West Coast Customs asi nemajú úplne ľavých mechanikov a už v minulosti ukázali, že na zákazku vedia vytvoriť takmer čokoľvek.

Toto auto, ktoré vzniklo spojením Fordu Maverick a Ranger, bolo predstavené na post-apokalyptickom festivale Wasteland Weekend, odohrávajúcom sa v južnej Kalifornii a vy si ho môžete vychutnať v tomto krátkom videu.

Čo poviete, ak by to bolo legálne, jazdili by ste do školy v Toyote Prius, alebo radšej na takomto tátošovi? V prípade Magnum Opus by ste sa určite veľmi jednoducho vyhli všetkým zápcham a iným nepríjemnostiam. Pripomenieme už len toľko, že ak nemáte voľné stovky tisíc eur na zákazkové auto, môžete si na Maxovom Magnum Opus zajazdiť v hre Mad Max už zajtra a to na platformách Xbox One, PlayStation 4 a PC.

Zdroj: egmnow.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk