Zažite novú éru Pokémonov v pripravovanom titule na smartfóny

Zažite novú éru Pokémonov v pripravovanom titule na smartfóny

 

Ak ste vyrastali v čase, keď Pokémoni dominovali detskému svetu, a túžili ste sa stať skutočnými trénermi a dodnes pre nich máte vo svojom srdci miesto, táto novinka je niečo pre vás.

Na rok 2016 je naplánované vydanie hry Pokémon GO od spoločnosti Niantic. Zrejme sa v duchu pýtate, čím je tento kúsok výnimočný a prečo to nie je len ďalším z množstva pokračovaní. Nuž, ide o titul, ktorý príde na Androidy a iOS telefóny a bude sťahovateľný zadarmo. Hlavným ťahúňom bude vyhľadávanie fanúšikov a miest v reálnom svete, kde budú spolu bojovať, vymienať Pokémonov a zároveň sa takto dostanú do netradičných prostredí.

Hráčom bude k dispozícii Bluetooth zariadenie, ktoré ich pomocou vibrovania a svetelných efektov upozorní na prebiehajúce akcie v ich blízkosti, trénerov hľadajúcich súperov či dobrý obchod. Niantic stojí za hrou Ingress a spoločnosť pôvodne vznikla v Google. Založil ju John Hanke, ktorý predým viedol Google Geo tím a podieľal sa na projektoch ako Google Maps či Google Earth. Tentokrát chcú prepojiť nadšenie pre geografiu a objavovanie so spoznávaním sa s cudzincami a mystickým svetom bojovných príšerok. Musíme uznať, že nápad je to skutočne originálny.

Zdroj: ign.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk