Čo vznikne spojením Bombermana a žánru MOBA?

Čo vznikne spojením Bombermana a žánru MOBA?

 

Brawl, kompetetívna arénová hra, ktorá mieša to najlešie zo starých arkádoviek a moderných herných mechaník, sa nedávno stala ešte väčšou a lepšou.

Nový patch toho priniesol skutočne veľa a táto hra, ktorá posúva Bombermana na vyššiu úroveň, toho má skutočne veľa na ponúknutie. V hre bojujete proti AI súperom alebo skutočným hráčom v prestrelkách ako na Divokom západe, s tým rozdielom že používať môžete všetko, od vrhacích nožov až po rakety.

V hre pre jedného hráča nájdete tutoriál a ak zvládnete ten, svoje schopnosti si môžete ďalej otestovať v módoch ako Horde, Sheep a Who´s the Boss Challenge. Pravá zábava ale, samozrejme, začína až po pripojení sa na internet, kde nájdete zaujímavejšie módy ako Duel, Arena , Team Arena, Sumo a Color Domination, ktoré preveria vaše schopnosti na maximum, keďže v nich súťažíte s ostatnými hráčmi.

Vývojári sa síce zamerali na vytvorenie hry, ktorá bude pre hráčov výzvou, no nezabudli ani na zábavnú stránku, a to pridaním módov ako Nogore, v ktorom si hráči nasadia na svoju postavu masku a prídu tak o efekty krvi alebo Big Heads, pričom názov módu hovorí za všetko.

V najnovšom patchi vývojári pridali do hry pár úprav bossov v hre pre jedného hráča, čím ich zjednodušili, vybuchujúce telá postáv alebo podporu pre Steam Leaderboards a ruský jazyk.

Hra je dostupná od začiatku augusta na Steame za cenu 9.99 eur.

Zdroj: PR

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk