Súťaž o produkty a predmety od spoločnosti MSI vol.1

Súťaž o produkty a predmety od spoločnosti MSI vol.1

 

Na našej Facebook stránke ste si isto viacerí z vás všimli (cez 200 likeov), že sa u nás chystajú súťaže o merchandise a produkty od spoločnosti MSI.

Sme veľmi radi, že sme pre vás získali tieto predmety a hlavne darčeky, ktoré majú veľakrát nevyčísliteľnú hodnotu pre fanúšikov a hráčov. Včera sme prostredníctvom rýchlovky vybrali Norberta Puhla, ktorý za svoje fotky získal predmety, ktoré sme na fotografii vyškrtli.

Dnes hráme o zakrúžkované predmety, t.j. prívesok, myšku DS100 a šiltovku. Vyhrať ich môžete veľmi jednoducho. Stačí len do komentárov pod príspevkom napísať akú vlastníte matičnú dosku. Vôbec nemusíte riešiť, či je MB od MSI, ASUSu, ASRocku, alebo inej spoločnosti. Napíšte, čo naozaj máte. Víťazom sa môže stať rovnako súťažiaci s MSI komponentom ako aj s komponentom inej značky.

Súťaž trvá do zajtra, t.j. 27.9.2015 do 20:00 hod. Výhercovia budú následne vyžrebovaní a uverejnení v tomto súťažnom článku. Výhercovia budú dvaja. Prvý získa myšku DS100, druhý výherca zasa šiltovku a prívesok.

Veľa šťastia želá Zdeno Moudrý, alias Hiro.

Komentovať môžete veľmi jednoducho. Ako registrovaný používateľ Disqus, Facebooku, Google+, Twitteru, alebo aj ako hosť zadaním Vášho mena a e-mailu bez nutnosti prihlásenia.

 

Myšku DS100 vyhráva majiteľ tohto komentu:

 

Prívesok a šiltovku vyhráva majiteľ tohto komentu:

 

Poprosíme o zaslanie adresy na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk