DotA 2 prešla ďalšími zmenami, upravení boli aj hrdinovia

DotA 2 prešla ďalšími zmenami, upravení boli aj hrdinovia

 

Aktívni hráči známej MOBA s názvom DotA 2 si už určite všimli, že k tejto hre bol včera vydaný ďalší gameplay update. Tento update priniesol okrem upravených statov rôznych hrdinov a predmetov aj zopár noviniek.

Valve oznámilo, že tento update bol iba menším tweakom, keďže veľký update by nebolo správne vydať iba pár mesiacov pred veľkým jesenným turnajom. Začínajúc ním sa Valve chystajú naštartovať novú tradíciu. V každom ročnom období bude organizovaný jeden turnaj v DotA 2, ktorý vyvrcholí počas leta šampionátom The International.

Tak ako vždy, popri update Valve vydalo aj článok na webe dota2.com, v ktorom hráčom priblížilo, čo presne tento update prináša. Zmenami prešlo veľa maličkostí, ktoré nebudú veľmi meniť priebeh hry. Každopádne sa medzi nimi nájde zopár zaujímavostí, ktoré určite stoja za zmienku:

  • Počínajúc včerajškom sa veže a obliehacie stroje nesprávajú ako budovy, ale ako creepovia. Čo znamená, že už nie sú imunné voči spellom a konečne budú dostávať splash poškodenie napríklad od plošných útokov. Aj napriek tomu, že sú stále pomerne odolné voči mágii s 80% rezistenciou, je to milá zmena oproti absolútnej imunite.
  • Ďalšou zmenou, tentoraz cenovou, prešiel okrem mnoho ďalších predmetov aj Town Portal Scroll. Od včera už zaň totiž nezaplatíme 100, ale iba 75 zlatých.
  • Zmenami prešli aj rôzni hrdinovia. Ursa už nebude taký divoký, Valve mu totiž mierne znížilo staty. Tak isto bol trochu upravený aj Riki, ktorému bola regenerácia HP počas neviditeľnosti zvýšená takmer na dvojnásobok, 12 HP za sekundu, čo je pre neskúsených hráčov veľmi smutná správa.

Všetky tieto zmeny sú podľa Valve iba predskokanom veľkého gameplay update, ktorého sa dočkáme po spomínanom jesennom turnaji v novembri.

Zdroj: dota2.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk