Obľúbený skin z Counter-Strike: Global Offensive už čoskoro vo vašom šatníku

Obľúbený skin z Counter-Strike: Global Offensive už čoskoro vo vašom šatníku

Mikina Asiimov alebo tričko Hyperbeast? Znie to bláznivo, ale nie nereálne. Už onedlho si totiž budete môcť kúpiť oblečenie s potlačou niektorého zo skinov z hry Counter-Strike: Global Offensive.

Global Offensive nejako zvlášť predstavovať nemusíme. Túto známu strieľačku pozná takmer každý z vás a pravdepodobne ju aj mnoho z vás hráva. Čo by ste ale povedali na oblečenie spojené s touto hrou? Jedna odevná značka si povedala, že to skúsi a v spolupráci so samotným Valve už zbiera hlasy o najlepší dizajn. Ako môžete vidieť na priložených fotografiách, už čoskoro tak budete môcť nosiť kusy oblečenia s potlačou vášho obľúbeného skinu z CS:GO.

Možno si poviete, kto by si niečo podobného kupoval. Ak máme pravdu povedať, vyzerá to tak, že celkom dosť ľudí. Na stránke Betabrand už niektoré dizajny nazbierali viac ako 10 000 hlasov. V ponuke by nemali byť iba mikiny, ale aj klasické tričká, blúzky, športové tričká, košele či šaty. Výber teda bude naozaj pestrý a o výbere dizajnu môžete rozhodnúť aj vy na tejto stránke.

Zdroj: pcgamer.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk