Hráč uprednostnil GTA V pred svojou sexi priateľkou

Hráč uprednostnil GTA V pred svojou sexi priateľkou

 

Možno ste už počuli o tom, že dievčatá chránia svojích partnerov pred kúpou GTA. Toto je skutočný prípad, ako to niekedy môže dopadnuť, keď je chalan až príliš zažratý do GTA.

Jedno mladé dievča zdieľalo na stránke Dude Comedy veľmi zaujímavý rozchod so svojím priateľom. Za všetko môže jeho tvrdohlavosť a hlavne asi príliš veľká závislosť na hrách. Jedného dňa si kúpila oblek Catwoman a chcela sa ním pochváliť svojmu priateľovi tak, že mu začala posielať fotky, na ktorých pózuje v tomto obleku. Väčšinu z vás jeho reakcia môže zaraziť, veď predsa, dievča v obleku Catwoman a navyše naozaj sexi vás nezvádza len tak každý deň. Tvrdohlavý priateľ jej poslal fotku Xbox ovládača a neskôr, keď mu dala poslednú šancu zareagovať inak, poslal jej pre zmenu fotku krabicovej verzie GTA V. 

Chlapec si asi o ten rozchod žiadal, a ona požiadala už spomínanú stránku Dude Comedy, aby v krátkosti napísali o tom článok a aby sa o jeho hlúposti dozvedel celý svet. A čo vy? Opustili by ste priateľku pre jednú hru?

 

Zdroj: unilad.co.uk

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk