Sklamanie z N7: BioWare neprinesie žiadne nové informácie o Mass Effect: Andromeda

Sklamanie z N7: BioWare neprinesie žiadne nové informácie o Mass Effect: Andromeda

 

Veľa z nás dúfalo, no rovnako tak veľa z nás ostalo aj sklamaných. Pomoc charite nás síce teší, no ako hráči sme čakali viac.

Ak ste ešte o udalosti N7 Day ešte nepočuli, je to špeciálny deň štúdia BioWare odohrávajúci sa 7. novembra, ktorý vzdáva hold sérii Mass Effect (N7 je profesný kód armády systémov Aliance z tejto hernej série). Na tejto konferencii sa neohlasujú len rôzne nové informácie, ale taktiež predávajú rôzne reklamné produkty a podobne. Z tohto dôvodu sme aj čakali, že bude najnovší diel Andromeda v tento deň priblížený, keďže sme o hre už dlho nepočuli a v minulom roku tvorcovia odhalili niekoľko krásnych koncepčných artov.

Tento rok ale nebude po štvrtom Mass Effecte ani chýru, ani slychu. BioWare už dopredu upozorňuje, že neplánuje ohlásiť o titule nič nové, čo je bohužiaľ veľmi smutné, keďže N7 Day by bol ideálnou príležitosťou na predstavenie prvých gameplay záberov. Hra predsa len vychádza už budúci rok. O 4 dni bude BioWare naživo streamovať DLC Mass Effect 3: Citadel na podporu charitatívnej organizácie Extra Life pomáhajúcej sieti nemocníc Children's Miracle Network Hospitals. Zároveň budú tvorcovia rozdávať rôzne produkty a na BioWare Store zavedú bonusové zľavy.

Zdroj: PC Gamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk