Neuveriteľná ponuka: Smartfón Elephone Q za 1 cent už tento týždeň

Neuveriteľná ponuka: Smartfón Elephone Q za 1 cent už tento týždeň

 

Už sme vás informovali o rôznych zľavových akciách v obchode everbuying.net. Táto je s určisťou tá najšialenejšia. Prečo? Pretože už tento týždeň máte možnosť získať smartfón Elephone Q len za 1 cent!

Táto akcia trvá 2 dni - 11. a 12. novembra - počas ktorých sú za zľavnenú cenu dostupné aj modely M2, S2, S2 Plus a P8000. Cenovo najzaujímavejšou ponukou je ale, už v úvode spomínaný, model Q. Ten je každý deň počas trvania akcie dostupný v limitovanom počte 5 kusov len za 1 cent. Za túto symbolickú cenu získate smartfón, ktorý určite poteší či už vaše deti alebo starých rodičov, ktorí s používaním smartfónov nemajú veľa skúseností.

Elephone Q je kompaktný smartfón s 2,45-palcovým IPS displejom, ktorý ponúka rozlíšenie 240x432 pixelov. Poháňa ho úsporný čipset MediaTek MTK6572, ktorý pozostáva z dvojjadrového procesoru s taktom 1,2GHz a grafického akcelerátoru Mali-400MP. Ten dopĺňa 512MB operačnej pamäte spolu so 4GB tej internej, ktorá sa dá rozšíriť pomocou pamäťových kariet s maximálnou kapacitou 32GB. Batéria s kapacitou 650mAh na prvý pohľad sklame, no kombinácia úsporných komponentov s malým displejom zaručuje dobrú výdtž.

Elephone Q navyše obsahuje aj vstavaný krokomer. To všetko v tele, ktoré váži len 53 gramov. Ak by sa vám model Q v limitovanej ponuke neušiel, nezúfajte. Počas akcie je dostupný aj za zľavnenú cenu 65 eur. Celú ponuku aj s koncovými cenami si môžete pozrieť tu.

Zdroj: everbuying.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk